Jaunumi

14.08.2021

Aicina pieteikties pirmkursnieku pasākumam “Iesoļo Turībā’21”

Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde aicina pieteikties tradicionāli organizētajā pirmkursnieku pasākumā „Iesoļo Turībā”, kas norisināsies no 4. septembra līdz 5. septembrim.

Lai studiju gaitu uzsākšanu padarītu vieglāku, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde tradicionāli organizē pirmkursnieku pasākumu „Iesoļo Turībā”, kas šogad norisināsies no 4. līdz 5.septembrim. Šī gada pasākuma tēma ir “Atklāj iespējamo neiespējamajā”. Mēs, „Iesoļo Turībā” komanda, ticam, ka uzsākt studijas ir kā mesties nezināmajā, tāpēc šis pasākums ļaus izkāpt no komforta zonas, izjust vēl nepieredzētas emocijas un iegūt jaunu pieredzi un draugus.

Šī pasākuma laikā jaunajiem studentiem būs iespēja ne tikai iepazīt savus topošos studiju biedrus, bet arī uzzināt sev interesējošo informāciju par augstskolu un mācību procesu. Tāpat studenti varēs iepazīties ar Studējošo pašpārvaldes darbību, klausīties interesantos un pieredzes bagātos cilvēkos, piedalīties dažādās aktivitātēs un kārtīgi atpūsties un tikt motivētiem pirms jaunā mācību gada sākuma.

„Iesoļo Turībā” var pieteikties ikviens, kurš šogad uzsāks studijas kādā no Biznesa augstskolas Turība profesionālā vai akadēmiskā bakalaura studiju programmām un pēdējo divu gadu laikā ir absolvējis kādu vidējās izglītības iestādi.

*Ņemot vērā noteiktos drošības pasākumus valstī, viena no galvenajām prasībām, kas būs jāievēro dalībniekiem un pasākuma rīkotājiem ir Covid sertifikāta vai negatīva Covid testa (ne vecāks kā 48h) uzrādīšana pirms pasākuma.

Lai pieteiktos semināram, jāaizpilda pieteikuma anketa, kuru meklē ŠEIT.

Dalība seminārā ir bezmaksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc, pildot pieteikuma anketu, nebaidies būt radošs un parādīt sevi no labākās puses. Izmanto iespēju iepazīt augstskolu un savus studiju biedrus vēl pirms mācību procesa uzsākšanas!

Pieteikšanās līdz 20. augusta plkst. 23:59! Nenokavē!

Jautājumu gadījumā sazinies ar dalībnieku koordinatoru Artūru, rakstot uz arturspots@gmail.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!