Jaunumi

30.06.2020

Aicina pieteikties pirmkursnieku integrācijas semināram “Iesoļo Turībā’ 20”

Biznesa augstskolas Turība Studējošo Pašpārvalde aicina pieteikties tradicionāli organizētajā pirmkursnieku integrācijas seminārā „Iesoļo Turībā”, kas norisināsies no 29. augusta līdz 30. augustam.

Vasara lutina ar savu siltumu un nebeidzamajiem piedzīvojumiem, bet ik pa laikam prātā iešaujas doma par jaunu sākumu un studiju uzsākšanu. Ja esi izlēmis uzsākt studijas, vasara ir īstais laiks iepazīties ar saviem topošajiem kursabiedriem. Seminārs “Iesoļo Turībā” sniedz iespēju jaunajiem studentiem divu dienu garumā iepazīt savus topošos studiju biedrus, klausīties lekcijas, uzzināt sev interesējošo informāciju par mācību procesu un lieliski pavadīt laiku pirms lielā sākuma.

Pasākums norisināsies no 29. līdz 30. augustam kādā noslēpumainā vietā.

„Iesoļo Turībā” var pieteikties ikviens, kurš šogad uzsāks studijas kādā no Biznesa augstskolas Turība profesionālajām bakalaura studiju programmām, pēdējo divu gadu laikā ir absolvējis kādu vidējās izglītības iestādi vai uzsāks studijas augstskolā pirmo reizi.

Aizpildot pieteikuma anketu, nebaidies no atbildēm, kas liktu pasmaidīt. Atgādinām, lai arī DALĪBA SEMINĀRĀ IR BEZ MAKSAS - DALĪBNIEKU SKAITS IR IEROBEŽOTS. Sniedz sev lielisku iespēju iepazīt turpmākos studiju biedrus, rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem un neaizmirstamas atmiņas uzsākot jauno dzīves posmu!

Lai pieteiktos pirmkursnieku integrācijas seminārā, aizpildi anketu https://ej.uz/iesolo20

Pieteikšanās līdz 14. augustam

Ja Tev ir radušies kādi jautājumi, sazinies ar dalībnieku koordinatori Sanitu, rakstot uz sanitastrenga@gmail.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!