Jaunumi

15.12.2020

Aicina pieteikt Studējošo pašpārvaldes Goda balvas 2020 saņēmējus

Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde, svinot savu 22. dzimšanas dienu, aicina balsot par Goda balvas 2020 nominantiem un informē, ka svinīgā apbalvošana ceremonija notiks tiešsaistē 28. janvārī plkst. 18:00 Studējošo pašpārvaldes Facebook lapā.

Gadu mija ir laiks, kad izsakām pateicību tiem, kuri pēdējā gada laikā ir ieguldījuši daļiņu sevis pašpārvaldes attīstībā, kā arī tiem, ar kuriem esam sadarbojušies. Goda balvas ceremonijā godina tos pašpārvaldes biedrus, Vecbiedrus, Goda biedrus, atbalstītājus un Valdes locekļus, kuri snieguši nozīmīgu un paliekošu ieguldījumu dažādu projektu tapšanā, kā arī centušies un darījuši vairāk, nekā prasa pienākumiem. Balva ir iespēja pateikties cilvēkiem, kuri ar neatlaidīgu darbu un pašaizliedzīgu iniciatīvu pilnveidojuši kā augstskolas, tā arī pašpārvaldes dzīvi.

Šogad ir izvirzītas astoņas nominācijas (Gada biedrs, Gada draugs, Gada Vecbiedrs vai Goda biedrs, Gada sadarbības partneris, Gada Vadības pārstāvis, Gada Valdes pārstāvis, Gada ķeza un Gada projekts). Iepazīties ar nominācijām un ieteikt balvu saņēmējus iespējams ŠEIT.

Katrā nominācijā iespējams izvirzīt vienu vai vairākus kandidātus. To var izdarīt līdz 21. decembrim. Pēc nominantu izvirzīšanas sekos otrā kārta, kuras laikā par nominantiem būs iespējams balsot Studējošo pašpārvaldes Facebook lapā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!