Jaunumi

01.02.2021

Aicina piedalīties studējošo aptaujā

Studiju procesa centrā ir students, tāpēc Biznesa augstskola Turība ik gadu īstenoto studējošo aptauju, kuras mērķis ir noskaidrot mūsu studentu domas par augstskolu, piedāvāto studiju saturu un kvalitāti, studiju procesa organizāciju, ārpusstudiju pasākumiem un citiem aktuāliem jautājumiem. Aptaujas rezultāti kalpo par pamatu uzlabojumiem un augstskolas attīstībai, tāpēc aicinām ikvienu studējošo aizpildīt aptaujas anketu.

Aptaujas aizpildīšana aizņems vien dažas minūtes. Tās ietvaros iespējams gan novērtēt dažādus studiju procesa aspektus, gan sniegt izvērstākus komentārus, ieteikumus un viedokļus!

Aptaujas anketa pieejama saitē batis.turiba.lv, kā arī BATIS mobilajā lietotnē (lejupielādē Google Play vai App Store). Studējošo viedokļus un vērtējumus gaidīsim līdz 21. februārim!

Tavs viedoklis ir svarīgs!

BATIS

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!