Jaunumi

24.02.2020

Aicina piedalīties praktiskajā stratēģiskās un kvalitātes vadības seminārā

Lai paaugstinātu mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) konkurētspēju Latvijā un globālajā tirgus sistēmā, nepieciešams izmantot kvalitātes vadības un ražošanas atbilstības sistēmas priekšrocības. Tāpat uzņēmējdarbības attīstībai ir būtiska ārējas un iekšējas vides analīze. Lai uzzinātu, kādas ir konkurētspējas paaugstināšanas metodes un vadības rīki un kā tos pielietot, kā arī, kā veikt iekšējās un ārējās vides analīzi, uzņēmēji un uzņēmumu vadītāji 4. martā tiek aicināti piedalīties praktiskajā seminārā, ko vadīs Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne, uzņēmēja Ph.D. Zane Driņķe un Komercdarbības katedras vadītāja, profesore Rosita Zvirgzdiņa.

Zane Driņķe ir asociētā profesore, uzņēmēja, grāmatas „Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu konkurētspējas paaugstināšanas iespējas kvalitātes vadības sistēmas piemērošanas rezultātā” autore. Vadījusi dažādas apmācības uzņēmumu vadītājiem par vadības principiem un procesiem kvalitātes vadības sistēmai, kvalitātes vadības sistēmas pamatprincipiem un ISO, vadības sistēmu iekšējiem auditiem un gatavošanos ārējam auditam.

Rosita Zvirgzdiņa ir Komercdarbības katedras vadītāja, Biznesa augstskolas Turība un Daugavpils Universitātes kopīgās doktora studiju programmas „Vadībzinātne” un doktora studiju programmas „Uzņēmējdarbības vadība” direktore. Profesore vadījusi virkni semināru, lekciju, lekciju ciklu un apmācību par uzņēmējdarbības iekšējās un ārējās vides analīzi, stratēģiskās vadības definēšanu un līdzsvarotās vadības kartes metodi, sekmējot dažādu nozaru uzņēmumu attīstību. Profesore ir neskaitāmu zinātnisko publikāciju autore, izstrādājusi vairākas apmācību programmas un studiju kursus.

Praktiskā semināra programma

  • 8.45 – 9.00 Dalībnieku reģistrācija
  • 9.00 Stratēģiskās vadības bloks. Vada profesore Rosita Zvirgzdiņa. Ārējas un iekšējas vides analīze uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai (Praktiskais darbs individuāli)
  • 10.30 Kafijas pauze
  • 11.00 Biznesa idejas formulēšana, misijas, vīzijas un stratēģiskās vadības definēšana, līdzsvarotās vadības kartes metode (Praktiskais darbs grupās)
  • 13.00 Pusdienas
  • 14.00 Kvalitātes vadības bloks. Vada Ph.D. Zane Driņķe. Kvalitātes vadība un sistēmas uzņēmumā efektivitātes palielināšanai. (Praktiskais darbs)
  • 15.30 Kafijas pauze
  • 16.00 Konkurētspējas paaugstināšanas metodes un vadības rīki (Praktiskais darbs)

Semināra noslēgumā ikviens dalībnieks saņems sertifikātu par izpratnes līmenī apgūtu stratēģisko vadību un plānošanu, kā arī kvalitātes vadības sistēmu pielietošanu.

PIETEIKŠANĀS

Pieteikšanās līdz 1. martam, rakstot uz e-pastu kdk@turiba.lv. Vietu skaits ierobežots! Dalības maksa 150 EUR + PVN.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!