Jaunumi

24.02.2020

Aicina piedalīties ātrajā randiņā ar uzņēmēju

Darbinieku trūkums ir viena no aktuālākajām problēmām dažādās nozarēs. Visbiežāk ar grūtībām atrast darbiniekus saskaras vidējie un lielie uzņēmumi, tāpēc uzņēmējiem tiek sniegta iespēja pašiem doties pie potenciālajiem darbiniekiem. Turības Biznesa inkubatorā 26. februārī plkst. 14.00 notiks “Ātrais randiņš ar uzņēmēju”, kas sniedz iespēju atrast darbu vai darbinieku dažu minūšu laikā.

Pasākums tiek rīkots, lai izvairītos no ilgstošā darba meklēšanas procesa, kurā potenciālajam darbiniekam ir jāizpēta vakances, jāsagatavo un jāizsūta CV, jāsagaida atbilde no darba devēja un tikai tad, pozitīva rezultāta gadījumā, jādodas uz interviju. „Ātrais randiņš ar uzņēmēju” būs lieliska iespēja atrast darbu vien dažu minūšu laikā.

Uz randiņu ar uzņēmēju tiek aicināti visi studenti un absolventi, kā arī ikviens interesents, kas vēlas atrast darbu. Nav jāraksta garas motivācijas vēstules, tikai jāpiesakās dalībai pasākumā, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU, un jāsagatavo trīs līdz piecu minūšu garu runu jeb pitch par sevi un savām kompetencēm, kā arī jāņem līdzi CV.

Pasākuma ietvaros ikvienam pēc ātro randiņu principa būs iespēja doties pie uzņēmumu pārstāvjiem un 3 minūšu laikā pastāstīt, kāpēc tieši viņš ir piemērots darbam attiecīgajā kompānijā. Tāpat ikvienam uzņēmumam tiks atvēlētas piecas minūtes, lai pastāstītu par piedāvātajām vakancēm, nepieciešamajām darbinieka prasmēm un iespējamajiem ieguvumiem, strādājot uzņēmumā.

*Uzņēmumu pārstāvjiem iespēja pieteikties pasākumam, rakstot uz bi@turiba.lv vai zvanot uz 26651306.

Vēlies atrast darbu vai darbinieku? Aicinām apmeklēt pasākumu 26. februārī plkst. 14.00!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!