Jaunumi

03.05.2020

Aicina piedalīties aptaujā par ārkārtējās situācijas ietekmi uz iedzīvotāju finanšu paradumiem

Valstī noteiktie ierobežojumi ietekmējuši ne tikai iedzīvotāju ikdienas paradumu maiņu, bet arī likuši būtiski pārvērtēt finanšu plānošanas nosacījumus un ar to saistīto izdevumu ierobežošanu. Lai noskaidrotu ārkārtējās situācijas ietekmi uz cilvēku ikdienas finanšu izdevumiem un iepirkšanās paradumiem, Biznesa augstskola Turība aicina piedalīties aptaujā.

Aptaujas ietvaros plānots noskaidrot, kā mainījies iedzīvotāju finanšu līdzekļu izlietojums ārkārtējās situācijas laikā. Tāpat tiks skaidrots, vai ārkārtējās situācijas laikā mainījušies cilvēku iepirkšanās paradumi internetā, salīdzinot ar periodu pirms tās. Viens no aptaujas mērķiem ir uzzināt, kurās izmaksu pozīcijās ārkārtējās situācijas laikā iedzīvotāji visvairāk ietaupa, bet kurās izdevumi ir palielinājušies.

Valstī izsludinātā ārkārtējā situācija ir izaicinājums ikvienam no mums, ne tikai noteikto piesardzības pasākumu ievērošanā, bet arī rūpīgi plānojot savus izdevumus, lai spētu atgriezties ierastajā dzīves ritmā pēc ierobežojumu atcelšanas.

Aptaujas anketu aizpildi ŠEIT.

Aptauja veidota anonīmi un tās aizpildīšanai nepieciešamas vien dažas minūtes. Rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!