Jaunumi

01.10.2020

Aicina mediatorus un advokātus pieteikties semināriem

Biznesa augstskola Turība realizē Eiropas Savienības programmas “JUSTICE” projektu „Sadarbības veicināšana starp mediatoriem un advokātiem” (CODEMAL), kura ietvaros partneri izstrādā mācību materiālus, organizē seminārus profesionāļiem un ar šo aktivitāšu palīdzību veicina sadarbību starp mediatoriem un advokātiem.

Šobrīd aicinām pieteikties semināriem jauktās advokātu un mediatoru grupās. Semināros tiks analizēti pārrobežu ģimenes tiesību, tajā skaitā bērna tiesību un bērna nolaupīšanas jautājumu juridiskie aspekti, mediācijas iespējas un advokātu un mediatoru sadarbības risinājumi.

Piedāvājam trīs dažādus seminārus. Katrs no šiem semināriem notiks divas reizes (maksimums 20 cilvēku grupās). Ja esat advokāts vai mediators, esat laipni aicināts izvēlēties vienu no divām piedāvātajām dienām un pieteikties uz vienu, diviem vai visiem trim semināriem. Katrs seminārs notiks vienu pilnu darba dienu un par dalību tiks izsniegts sertifikāts (8 akadēmiskās stundas). Semināri ir bezmaksas.

Detalizētāka informācija par semināru saturu atrodama projekta mājaslapā.

Par uzņemšanu semināra grupā tiks saņemts apstiprinājums. Vietu skaits grupās ir ierobežots, tādēļ organizatori patur tiesības uzņemt semināra grupā dalībniekus, vērtējot pieteikumā sniegto informāciju un motivāciju.

Tiek piedāvāti sekojoši semināri:

  • Seminārs I - „Vispārīgie tiesību un mediācijas jautājumi pārrobežu ģimenes lietās”
    Norises laiks: 2020. gada 29. vai 30. oktobris
  • Seminārs II - “Padziļinātie tiesību un mediācijas jautājumi pārrobežu ģimenes lietās”
    Norises laiks: 2020. gada 4. vai 6. novembris
  • Seminārs III - “Psiholoģisko aspektu seminārs advokātiem un mediatoriem darbā ar pārrobežu ģimenes lietām”
    Norises laiks: 2020. gada 3. vai 4. decembris

Pieteikuma anketu var aizpildīt šeit. Aicinām sekot līdzi informācijai projekta mājaslapā un projekta Facebook lapā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!