Jaunumi

13.03.2020

Aicina izmantot resursu brīvpieeju dažādiem aktuāliem pētījumiem un e – resursiem

Ikvienu interesentu aicina izmantot resursu brīvpieeju dažādiem aktuāliem pētījumiem, e – grāmatām, mācību materiāliem un citiem noderīgiem avotiem, kuros ietverts plašs skaits nozaru un jomu.

No 20. marta brīvi pieejami Mičiganas Universitātes e – resursi. Plašs e – grāmatu klāsts, kur iekļautas ļoti dažādas tematikas un nozares, lai ikvienam interesantam būtu iespēja atrast ko sev aktuālu. Materiālus meklē šeit.

Koronavīrusa pandēmija ietekmē izglītības iestādes visā pasaulē, tāpēc Kembridžas Universitāte rūpējas, lai iespējas mācīties un iegūt zināšanas būtu pieejamas ikvienam.

  • Vairāk kā 700 e – grāmatas par dažādām tēmām meklē šeit.
  • Pētījumi un raksti par koronovīrusa izplatību un ekspertu prognozēm šeit.

Arī Oksfordas Universitāte piedāvā dažādus brīvpieejas resursus, kuri apskatāmi šeit.

Avoti tiek papildināti ar jaunāko un aktuālāko informāciju, aicinām apskatīt tajos pieejamo saturu, lai ikviens no mums būtu zinošs un izglītots šī brīža situācijā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!