Jaunumi

24.03.2020

Aicina atbalstīt studējošos, aizpildot tiešsaistes aptaujas

Ārkārtas stāvokļa noteikšana ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē ietekmējusi gandrīz ikvienu nozari. Esošā situācija liek mainīt savu ikdienas darba ritmu gan strādājošajiem, gan studējošajiem, no kuriem liela daļa gatavojas diplomdarbu aizstāvēšanai. Ierobežotās pārvietošanās un klātienes komunikācijas apstākļos ir apgrūtināta datu vākšana, tāpēc Biznesa augstskola Turība aicina atbalstīt studējošos visā Latvijā, esot atsaucīgiem ar tiešsaistes aptauju aizpildīšanu.

"Studiju process augstskolās turpinās. Paldies visiem, kas tik ātri spējuši pielāgoties nestandarta situācijai - profesūrai, studējošajiem un tehniskajam personālam! Šobrīd lielu daļu studējošo gaida studiju gada noslēguma darbi, kuru izstrādē ir būtisks arī citu cilvēku atbalsts, aizpildot studējošo veidotās tiešsaistes aptaujas, sniedzot nepieciešamās intervijas vai padomus,” uzsver Biznesa augstskolas Turība rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis.

Studējošie ir spējuši pielāgoties izmaiņām, turpinot apmeklēt lekcijas tiešsaistē, kā arī strādājot pie studiju noslēguma darbu un pētījumu izstrādes. Turība aicina būt atsaucīgiem un rast iespēju palīdzēt studējošajiem ar viņiem nepieciešamajiem informācijas resursiem, kā arī aizpildīt viņu veidotās aptauju anketas!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!