Jaunumi

07.07.2022

95 % Turības absolventu veiksmīgi iekļāvušies darba tirgū

Biznesa augstskola Turība liek uzsvaru uz praksi reālā darba vidē, tādēļ 95 % tās absolventu ir veiksmīgi iekļāvušies darba tirgū, daļa no tiem atraduši jau studiju laikā vai arī iekļāvušies tajā tuvākā gada laikā pēc studiju beigšanas.

Turība jau daudzus gadus ierindojas darba devēju ieteiktāko augstskola TOP3, kas norāda uz augstas kvalitātes mācību procesu un apguvi, jo jau 75% no Turības studentiem ir atraduši darbu studiju laikā. Darba devēju ieteiktāko skolu un studiju saraksts tiek veidots, lai nodrošinātu jauniešiem nepastarpinātu informāciju par darba tirgu, palīdzot pamatskolu, vidusskolu un profesionālo izglītības iestāžu absolventiem šovasar izdarīt pareizo tālākās izglītības izvēli, kas rezultētos veiksmīgā karjerā. Darba devēji novērtējot Turības studiju programmas, pirmajā piecniekā ierindojuši šādas studiju programmas: “Uzņēmējdarbības vadība”, “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība”, “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība”, “Sabiedriskās attiecības” un “Tiesību zinātne”.

Augstskola savā darbībā iemieso vērtības “Brīvība. Kompetence. Uzņēmība”, caurvijot biznesa domāšanu mācību procesā, un katrs ceturtais Uzņēmējdarbības vadības fakultātes students ir sava uzņēmuma vadītājs, kas apliecina augstskolas spēju pielāgoties dinamiskajai biznesa videi,veidojot ne tikai veiksmīgus uzņēmējus, bet arī topošos darba devējus.

Turība ir vieta ne tikai izcilas un modernas izglītības ieguves vieta, bet arī vieta, kur smelties bagātīgu pieredzi un iespējas, veidot ilgstošus kontaktus un neaizmirstamas atmiņas studiju laikā. Izmanto iespēju sākt savas studiju gaitas lielākajā privātajā augstskolā Baltijā un veido savu sapņu karjeru kopā ar Turību. Nāc un piesakies!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!