Jaunumi

17.04.2024

26. aprīlī noslēgsies devītā Uzņēmējdarbības skolas sezona

Piektdien, 26. aprīlī, jaunieši no dažādām Latvijas vidusskolām klātienē piedalīsies Biznesa augstskolas Turība rīkotajā Uzņēmējdarbības skolas noslēguma pasākumā, kurā skolēniem būs iespēja pārbaudīt savas projektā iegūtās zināšanas.

Šajā dienā paredzētas dažādas aktivitātes visas dienas garumā. Skolēniem būs izdevība noklausīties influencera Niklāva Mičuļa meistarklasi par sociālo mediju tips&tricks, iesaistīties sporta aktivitātē kopā ar basketbola klubu “Rīgas Zeļļi” un piedalīties četrās darbnīcās par tēmām: sociālā atbildība un brīvprātīgais darbs, veiksmīgas “lifta runas” prezentācijas stūrakmeņi, ilgtspējīgas attīstības principi, kā arī darbnīca par mākslīgo intelektu.

PASĀKUMA PROGRAMMA

Biznesa augstskolas Turība konferenču zālē
• Plkst. 10.30 - 11.05 reģistrācija un atklāšana
• Plkst. 11.10 - 11.50 sociālo mediju tips&tricks ar Niklāvu Mičuli
• Plkst. 12.10 - 12.50 pusdienas
• Plkst. 13.00 - 14.30 četras meistardarbnīcas skolēniem
• Plkst. 14.50 - 15.15 uzņēmējdarbības skolas noslēguma tests
• Plkst. 15.15 - 15.30 sportiska aktivitāte no basketbola kluba “Rīgas Zeļļi”
• Plkst. 15.30 - 15.45 balvu pasniegšana un specbalvu izloze sadarbībā ar projekta lieldraugu SEB banku

Uzņēmējdarbības skola šogad notiek jau devīto gadu. Līdz šim to absolvējuši vairāk nekā 900 skolēni, kas norāda uz jauniešu palielinātu interesi biznesa izglītībā un nozarē kopumā. Biznesa augstskola Turība vīzija ir veicināt biznesa intelektu jeb biznesa orientētu domāšanu katrā no piedāvātajām studiju programmām, tādēļ studiju kursus pasniedz jau pieredzējuši uzņēmēji un nozares profesionāļi. Tas sniedz ieskatu reālā biznesa vidē un palīdz jaunajiem studentiem savas idejas ievirzīt pareizajā virzienā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!