Turība – vieta, kur pulcējas talanti


Izvēloties studijas Biznesa augstskolā Turība – Baltijā lielākajā privātajā augstskolā – Tu iegūsi darba devēju novērtētu, uz biznesa vidi orientētu izglītību, kas ļaus Tev būt konkurētspējīgam darba tirgū visā pasaulē!

Dažādu līmeņu izglītība – no koledžas līdz doktorantūrai – dos Tev iespēju papildināt zināšanas un praktiskās iemaņas jebkurā karjeras posmā, neatkarīgi no tā, vai esi tikko absolvējis vidusskolu un tikai plāno uzsākt savu karjeru, vai jau ilgstoši esi darba tirgū!

Uz tikšanos Turībā!

Uzņemšana

Uzņemšana 2022./2023. studiju gadam sākās ar 1. aprīli. Uzņemšana e-studijās (datorizētās tālmācības studijās) norit visa gada garumā – piesakies šodien un uzsāc studijas jau pēc pāris dienām!

Studiju virzieni

Veselības aprūpe
Uzņēmējdarbība
Mārketings un tirdzniecība
Loģistika
Komunikācija
Iekšējā drošība
Tūrisms un viesmīlība
Pasākumu producēšana
Tiesību zinātnes
Publiskā pārvalde
Informācijas tehnoloģijas

IEGŪSTI BIZNESA KLASES IZGLĪTĪBU!

Turība – darba devēju ieteiktāko augstskolu TOP3

2021. gadā Biznesa augstskola Turība ierindojusies darba devēju ieteiktāko augstskolu TOP3, savukārt, augstskolas īstenotā bakalaura studiju programma “Uzņēmējdarbības vadība” ierindojusies starp novērtētākajām studiju programmām, liecina Latvijas Darba devēju konfederācijas un karjeras portāla Prakse.lv veidotais tops.

Uz tirgus tendencēm balstītas studiju programmas

Biznesa augstskola Turība piedāvā studiju programmas visos līmeņos – no koledžas līdz doktorantūrai. Studiju programmas tiek pilnveidotas vadoties pēc darba tirgus un dažādu nozaru attīstības tendencēm. Lekcijas vada docētāji – nozaru profesionāļi, kas papildus teorētiskajām zināšanām sniedz praktiskus piemērus un priekšstatu par darbu izvēlētajā jomā.

Prakse Latvijā un ārvalstīs

Turībā zināšanas iet roku rokā ar praktiskajām iemaņām – tas ir salikums, ko augstu novērtē arī darba devēji. Mēs iedvesmojam jauniešus būt uzņēmīgiem un īstenot savas idejas, mudinām darboties ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā līmenī. Praktiskās studijas veido 60 % studiju laika, savukārt teorija – 40 %. Studentiem ir iespēja praktizēties gan lielākajos uzņēmumos Latvijā, gan doties praksē uz ārvalstīm – ASV, Grieķiju, Šveici un citviet.

Budžeta vietas un stipendijas

Ja skolu absolvēji ar labām sekmēm un augstskolā vēlies studēt bakalaura programmā, tad Biznesa augstskola Turība piedāvā Tev iespēju studēt izdevīgāk, piedaloties konkursā par budžeta vietām un stipendijām. Uz minētajiem studiju maksas atvieglojumiem var pretendēt ikviens, kurš izvēlējies pilna laika dienas studijas.

Uzzināt vairāk

Iespēja studēt no jebkuras vietas pasaulē

Augstskola piedāvā studijas dienas, vakara, neklātienes un e-studiju formā. Ja Tu strādā vai dzīvo ārzemēs, ja lielāko daļu Tavas ikdienas aizņem darbs vai ģimene un Tavā straujajā un darbīgajā dzīves ritmā neatrodas laiks, lai apmeklētu lekcijas klātienē, tad e-studijas jeb studijas tālmācībā būs lielisks risinājums. Nepieciešamas vien divas lietas – vēlēšanās mācīties un internets.

Uzzināt vairāk

Plašas starptautiskās iespējas

Studiju laikā ceļot, iepazīt citas kultūras un tradīcijas, kā arī iegūt draugus visā pasaulē, kas nākotnē var kļūt par Taviem biznesa partneriem. Skan lieliski, vai ne? Tas viss ir iespējams, piesakoties kādai no augstskolas piedāvātajām starptautiskās sadarbības programmām – Erasmus+, Dubultā diploma vai Divpusējās apmaiņas programmai.

Uzzināt vairāk

Studiju informācijas centrs
Tālrunis: +371 67622333 (zvaniem), +371 27318328 (saziņai WhatsApp)
E-pasts: sic@turiba.lv
Telpa: C131 (C korpusa foajē)

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!