Zinātniskās konferences dalībnieku datu apstrāde

Datu pārzinis: SIA “Biznesa augstskola Turība”, vienotais reģistrācijas Nr.40003135880, adrese: Graudu iela 68, Rīga, LV-1058, tālrunis +371 67622551, www.turiba.lv (turpmāk tekstā – Augstskola).
Datu aizsardzības speciālista e-pasts: turiba@turiba.lv

Personas datu apstrādes nolūks ir nodrošināt dalību Augstskolas organizētajā zinātniskajā konferencē ar ziņojumu vai publikāciju konferences rakstu krājumā, pasākuma publicitāti, kā arī informēšana par turpmākajām Augstskolas organizētajām zinātniskajām konferencēm. Dati par pārstāvēto augstskolu/uzņēmumu izmantoti statistikas vajadzībām.
Konferences norise tiks fotografēta un filmēta. Tiešraide, video ieraksts un fotogrāfijas būs pieejami www.turiba.lv un Augstskolas Facebook lapā. Konferences prezentācijas un rakstu krājums tiks publiskoti www.turiba.lv.

Personas datu apstrādes juridiskais pamats ir Eiropas Parlamenta un Padomes regulas Nr. 2016/679 Par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 6.panta 1.punkta a) datu subjekts ir devis piekrišanu savu personas datu apstrādei vienam vai vairākiem konkrētiem nolūkiem; f) apstrāde ir vajadzīga pārziņa vai trešās personas leģitīmo interešu ievērošanai, izņemot, ja datu subjekta intereses vai pamattiesības un pamatbrīvības, kurām nepieciešama personas datu aizsardzība, ir svarīgākas par šādām interesēm, jo īpaši, ja datu subjekts ir bērns, kā arī personai, kura tiek izvēlēta, kā atbilstošākā.

Konferences pieteikums Augstskolā tiks glabāts vienu gadu pēc konferences. Konferences dalības maksas attaisnojuma dokumenti tiks glabāti saskaņā ar likumu “Par grāmatvedību” ne mazāk kā piecus gadus. Konferences videoieraksts un rakstu krājums tiks glabāts līdz brīdim, kamēr konferencē apskatītās tēmas ir aktuālas. Konferences fotogrāfijas tiks glabātas 6 gadus. Dati par informācijas saņemšanu par turpmākajām Augstskolas organizētajām zinātniskajām konferencēm tiks glabāti līdz brīdim, kamēr piekrišana tiks atsaukta, nosūtot informāciju uz e-pasta adresi: turiba@turiba.lv. Pēc šo termiņu notecējuma personas dati tiek dzēsti.

Jums ir tiesības pieprasīt Augstskolai piekļuvi saviem personas datiem un to labošanu vai dzēšanu, normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos lūgt apstrādes ierobežošanu attiecībā uz datu subjektu, vai tiesības iebilst pret apstrādi, kā arī tiesības uz datu pārnesamību. Ar jautājumiem par savu personas datu apstrādi vai par pieļautajiem pārkāpumiem savu personas datu apstrādē esat tiesīgs vērsties ar iesniegumu pie Augstskolas Datu aizsardzības speciālista vai iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei - Datu valsts inspekcijai.
Jūsu personas dati tiek izmantoti tikai augstāk atzīmētajām datu apstrādēm.
Jums ir tiesības piekrišanu atsaukt jebkurā laikā bez nelabvēlīgām sekām, nosūtot paziņojumu uz e-pasta adresi turiba@turiba.lv. Piekrišanas atsaukums neietekmēs apstrādes likumību, kas pamatojas uz piekrišanu pirms atsaukuma.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!