Videonovērošanas datu apstrāde

Datu pārzinis
SIA “Biznesa augstskola Turība”, turpmāk Augstskola, reģistrācijas Nr. 40003135880, adrese Graudu iela 68, Rīga, LV-1058, www.turiba.lv

Kontaktpersona videonovērošanas datu apstrādes jautājumos
Iekšējās drošības dienesta vadītājs Vilnis Veinbergs

E-pasts: Vilnis.Veinbergs@turiba.lv,tālr.: 67619152

Datu aizsardzības speciālists
Linda Mežecka, e-pasts: Linda.Mezecka@turiba.lv,tālr.: 67622551

Personas datu apstrādes mērķis ir noziedzīgu nodarījumu novēršana vai atklāšana saistībā ar īpašuma aizsardzību un personu vitāli svarīgu interešu, tajā skaitā dzīvības un veselības aizsardzību.

Personas datu apstrādes juridiskais pamats ir Eiropas Parlamenta un Padomes regulas Nr. 2016/679 “Par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula)” 6. panta 1 .punkts: d) apstrāde vajadzīga, lai aizsargātu datu subjekta vai citas fiziskas personas vitālas intereses; f) apstrāde ir vajadzīga pārziņa vai trešās personas leģitīmo interešu ievērošanai, izņemot, ja datu subjekta intereses vai pamattiesības un pamatbrīvības, kurām nepieciešama personas datu aizsardzība, ir svarīgākas par šādām interesēm.

Pārziņa leģitīmā interese ir īpašuma aizsardzība, fizisko personu drošība, noziedzīga nodarījuma fiksēšana, iespējamo likumpārkāpēju identificēšana.

Iegūtie dati pilnībā vai daļēji var tikt nodoti Tiesībaizsardzības un citām iestādēm pēc rakstiska un pamatota pieprasījuma saņemšanas.

Videonovērošanas ieraksti tiek glabāti ne ilgāk kā 3 nedēļas no to ierakstīšanas brīža. Ieraksti tiek dzēsti automātiski hronoloģiskā secībā.

Attiecībā uz saviem datiem personai ir tiesības:

  • pieprasīt SIA “Biznesa augstskola Turība” piekļuvi saviem personas datiem un to labošanu vai dzēšanu, iesniedzot pamatojumu savam lūgumam, normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos lūgt apstrādes ierobežošanu attiecībā uz datu subjektu, vai tiesības iebilst pret apstrādi, kā arī tiesības uz datu pārnesamību;
  • ar jautājumiem par savu personas datu apstrādi vai par pieļautajiem pārkāpumiem savu personas datu apstrādē persona ir tiesīga vērsties ar iesniegumu pie SIA “Biznesa augstskola Turība” datu aizsardzības speciālista vai iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei – Datu valsts inspekcijai.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!