Vakanto amatu kandidātu personas datu apstrāde

Datu pārzinis
SIA “Biznesa augstskola Turība”, turpmāk Augstskola, reģistrācijas Nr. 40003135880, adrese Graudu iela 68, Rīga, LV-1058, www.turiba.lv

Kontaktpersona vakanto amatu kandidātu personas datu apstrādes jautājumos
Personāla daļas vadītāja Lilita Ecētāja

E-pasts: Lita@turiba.lv, tālr.: 67619008

Datu aizsardzības speciālists
Linda Mežecka, e-pasts: Linda.Mezecka@turiba.lv,tālr.: 67622551

Personas datu apstrādes nolūks ir atbilstības pārbaude amata pretendentiem izvirzītajām prasībām.

Personas datu apstrādes juridiskais pamats ir Eiropas Parlamenta un Padomes regulas Nr. 2016/679 “Par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula)” 6. panta 1. punkts: f) apstrāde ir vajadzīga pārziņa vai trešās personas leģitīmo interešu ievērošanai, izņemot, ja datu subjekta intereses vai pamattiesības un pamatbrīvības, kurām nepieciešama personas datu aizsardzība, ir svarīgākas par šādām interesēm, jo īpaši, ja datu subjekts ir bērns, kā arī personai, kura tiek izvēlēta, kā atbilstošākā – b) apstrāde ir vajadzīga līguma, kura līgumslēdzēja puse ir datu subjekts, izpildei vai pasākumu veikšanai pēc datu subjekta pieprasījuma pirms līguma noslēgšanas.

Augstskolas leģitīmā interese personas datu apstrādē amata kandidātu atlases procedūrā ir izvēlēties visatbilstošāko pretendentu attiecīgajam amatam.

Ja ar pretendentu tiek noslēgts darba vai cita veida līgums, turpmākā personas datu apstrāde, tai skaitā glabāšana, notiek atbilstoši šī līguma noteikumiem. Ja darba vai cita veida līgums netiek noslēgts, personas dati tiks glabāti 4 (četrus) mēnešus no brīža, kad kļuvis skaidrs, ka līgums netiks noslēgts. Pēc šī termiņa notecējuma personas dati tiek dzēsti vai iznīcināti atkarībā no personas datu glabāšanas veida.

Amata pretendentam ir tiesības:

  • pieprasīt Augstskolai piekļuvi saviem personas datiem un to labošanu vai dzēšanu, iesniedzot pamatojumu savam lūgumam, normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos lūgt apstrādes ierobežošanu attiecībā uz datu subjektu, vai tiesības iebilst pret apstrādi, kā arī tiesības uz datu pārnesamību;
  • ar jautājumiem par savu personas datu apstrādi vai par pieļautajiem pārkāpumiem savu personas datu apstrādē amata kandidāts ir tiesīgs vērsties ar iesniegumu SIA “Biznesa augstskola Turība” datu aizsardzības speciālistam vai iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei – Datu valsts inspekcijai.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!