Studiju virziena izvēles testa datu apstrāde

Datu pārzinis ir SIA „Biznesa augstskola Turība”, reģistrācijas Nr.40003135880, adrese: Graudu ielā 68, Rīgā, LV-1058, www.turiba.lv (turpmāk – Turība)
Datu aizsardzības speciālista tālrunis 67622551, e-pasts: turiba@turiba.lv

Personas datu apstrādes mērķis ir testa izpilde piemērotākās studiju programmas izvēlei, informēšana par testa rezultātiem un informācijas saņemšana no Turības par studiju virzieniem.

Personas datu apstrādes juridiskais pamats ir Eiropas Parlamenta un Padomes regulas Nr. 2016/679 Par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 6.panta 1.punkta a) datu subjekts ir devis piekrišanu savu personas datu apstrādei vienam vai vairākiem konkrētiem nolūkiem.

Iesniegtie personas dati Turībā tiks glabāti 30 dienas pēc testa izpildes vai līdz piekrišanas atsaukšanai. Pēc šī termiņa notecējuma personas dati tiek dzēsti.

Jums ir tiesības pieprasīt Turībai piekļuvi saviem personas datiem un to labošanu vai dzēšanu, normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos lūgt apstrādes ierobežošanu attiecībā uz datu subjektu, vai tiesības iebilst pret apstrādi, kā arī tiesības uz datu pārnesamību. Ar jautājumiem par savu personas datu apstrādi vai par pieļautajiem pārkāpumiem savu personas datu apstrādē esat tiesīgs vērsties ar iesniegumu pie Turības datu aizsardzības speciālista vai iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei - Datu valsts inspekcijai.

Jūsu personas dati tiek izmantoti tikai augstāk atzīmētajām datu apstrādēm.

Jums ir tiesības šo piekrišanu atsaukt jebkurā laikā bez nelabvēlīgām sekām, nosūtot paziņojumu uz e-pasta adresi turiba@turiba.lv. Piekrišanas atsaukums neietekmēs apstrādes likumību, kas pamatojas uz piekrišanu pirms atsaukuma.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!