Goda nosaukumu piešķiršanas datu apstrāde

Datu pārzinis ir SIA „Biznesa augstskola Turība”, reģistrācijas Nr. 40003135880, adrese: Graudu ielā 68, Rīgā, LV-1058, www.turiba.lv, tālrunis 67622551, e-pasts: turiba@turiba.lv (turpmāk – Augstskola).
Datu aizsardzības speciālists: tālrunis: 67622551, e-pasts: linda.mezecka@turiba.lv

Personas datu apstrādes nolūks ir Augstskolas goda nosaukumu piešķiršana (kandidātu pieteikšana, reģistrācija, izvērtēšana, lēmuma pieņemšana, apliecinājumu izsniegšana). Pieteikto kandidātu dati izmantoti personas identificēšanas vajadzībām.

Personas datu apstrādes juridiskais pamats ir Eiropas Parlamenta un Padomes regulas Nr. 2016/679 “Par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula)” 6. panta 1. punkts: a) datu subjekts ir devis piekrišanu savu personas datu apstrādei vienam vai vairākiem konkrētiem nolūkiem.

Iesniegtie dati pilnībā vai daļēji var tikt nodoti reģistrācijai interneta vietnei www.mitto.me. Reģistrējoties, pieteikumā norādītie personas dati tiks glabāti vietnes www.mitto.me datu bāzē 3 (trīs) mēnešus un pēc tam tiek dzēsti. Iesniegtie personas dati Augstskolā tiks glabāti 3 (trīs) mēnešus no brīža, kad pieņemts lēmums par Augstskolas goda nosaukumu piešķiršanu. Pēc šī termiņa notecējuma personas dati tiek dzēsti vai iznīcināti, atkarībā no personas datu glabāšanas veida. Informācija par Augstskolas piešķirtajiem goda nosaukumiem Augstskolas noteiktajā kārtībā tiks uzglabāta Augstskolas arhīvā.

Datu subjektam ir tiesības pieprasīt Augstskolai piekļuvi saviem personas datiem, lūgt neprecīzo personas datu labošanu vai dzēšanu, iesniedzot pamatojumu lūgumam, likumā noteiktajos gadījumos lūgt personas datu apstrādes ierobežošanu, kā arī iebilst pret apstrādi, ar jautājumiem par savu personas datu apstrādi vai par pieļautajiem pārkāpumiem savu personas datu apstrādē persona ir tiesīga vērsties ar iesniegumu pie Augstskolas datu aizsardzības speciālista vai iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei – Datu valsts inspekcijai.
Datu subjekta personas dati tiek izmantoti tikai augstāk atzīmētajām datu apstrādēm.
Datu subjektam ir tiesības šo piekrišanu atsaukt jebkurā laikā bez nelabvēlīgām sekām, nosūtot paziņojumu uz e-pasta adresi turiba@turiba.lv. Piekrišanas atsaukums neietekmēs apstrādes likumību, kas pamatojas uz piekrišanu pirms atsaukuma.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!