Projekti

Biznesa augstskola Turība aktīvi piedalās dažādos izglītības un zinātnes sadarbības projektos, ko līdzfinansē Eiropas Savienība un citas starptautiskās sadarbības programmas. Kā vadošais partneris esam sekmīgi īstenojuši starptautiska mēroga Erasmus+, JUSTICE, NORDPLUS un citu fondu atbalstītus projektus.

01.07.2019

Starptautiskā vasaras skola „Latviešu valodas vasaras skola – iepazīsti Latviju!”

No 2019. gada 1. līdz 12. jūlijam Biznesa augstskola Turība organizē starptautisku vasaras skolu – Iepazīsti Latviju!, kuras iniciatori ir augstskolas Valodu katedras vadošie pasniedzēji.

Vasaras skolas ietvaros studentiem tiek piedāvāta daudzpusīga un līdzsvarota programma, kas sastāv no trīs galvenajām daļām:

1) latviešu valodas apguves;

2) Latvijas tradīciju, vēstures, kultūras, kā arī valodas izzināšana un iepazīšana caur dažādām studiju vizītēm, tikšanām ar speciālistiem un vēstures un kultūras entuziastiem;

3) komunikācijas un spējas strādāt komandā prasmju attīstīšana caur dažādiem praktiskiem un komandas saliedēšanas pasākumiem un uzdevumiem vasaras skolas laikā.

Programmas ietvaros paredzētas latviešu valodas mācību stundas un virkne dažādu praktisku uzdevumu, mācību vizīšu un ekskursiju.

Norises laiks: 1.07.-12.07.2019.

Dalībnieki:

Kopumā vasaras skolai tika saņemti 165 pieteikumi, no kuriem tika atlasīti 10 dalībnieki. Vasaras skolā piedalās studenti no Gruzijas, Ukrainas, Uzbekistānas, Spānijas, Kipras, Meksikas, Grieķijas un Turcijas. Šie studenti pārstāv gan dažādus studiju līmeņus (bakalaura, maģistra studijas), gan dažādas studiju jomas – sākot no valodniecības, līdz pat kultūras studijām.

Iesaistītie pasniedzēji:

Vasaras skolā iesaistās pasniedzēji no Valodu katedras un pieaicinātie pasniedzēji, kas caur lekcijām, diskusijām un mācību ekskursijām māca latviešu valodu un sniedz izpratni par Latvijas vēsturi, kultūru un tradīcijām.

Studenti par dalību vasaras skolā saņem 6 ECTS.

Šo projektu Biznesa augstskola Turība realizē pateicoties Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) piešķirtajām valsts stipendijām. Vairāk informācijas www.viaa.gov.lv

Projekta akadēmiskie vadītāji:

Valodu katedras vadītāja, profesore

Ineta Lūka
Ineta.Luka@turiba.lv

Valodu katedras pasniedzēja
Anda Komarovska
Anda.Komarovska@turiba.lv

Projekta administratīvā vadītāja:
Kristīne Tihanova
Kristine.Tihanova@turiba.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!