Projekti

Biznesa augstskola Turība aktīvi piedalās dažādos izglītības un zinātnes sadarbības projektos, ko līdzfinansē Eiropas Savienība un citas starptautiskās sadarbības programmas. Kā vadošais partneris esam sekmīgi īstenojuši starptautiska mēroga Erasmus+, JUSTICE, NORDPLUS un citu fondu atbalstītus projektus.

27.03.2017 - 31.03.2017

Nordplus Intensīvais kurss „Sociālais tūrisms – šodien un rīt”

Nordplus Intensīvais kurss Sociālais tūrisms – šodien un rīt”

Biznesa augstskolas Turība sadarbībā ar partneriem no Lietuvas un Somijas realizē Nordplus augstākās izglītības programmas Intensīvo kursu „Sociālais tūrisms – šodien un rīt”, kas norisinās Viļņā, Lietuvā no 2017.gada 27.-31.martam.

Kursu organizē Starptautiskā Juridiskā un Biznesa skola Viļņā sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība un Tamperes Lietišķo zinātņu Universitāti. Projekta ietvaros 20 studenti, no kuriem 5 Turības studenti, piedalās starptautiskā 5 dienu mācību kursā Viļņā, gūstot zināšanas par dažādiem sociālā tūrisma aspektiem, tiekas ar citu valstu studentiem un mācībspēkiem, un vērtē sociālo tūrismu starptautiskā līmenī. Projekta ietvaros paredzēts izvērtēt tūrisma objektu pieejamības plānošanu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī apmeklēt dažādus labās prakses piemērus un tikties ar nozares profesionāļiem.

Projekta ietvaros prezentācijas un lekcijas sniedz pasniedzēji no visām partneraugstskolām.

Studenti veiksmīgi apgūstot kursu saņem 3ECTS (2 KP).

Projekts tiek realizēts ar Nordplus augstākās izglītības programmas atbalstu, projekta nr.NPHE-2016/10012.

Projekta akadēmiskā vadītāja:
Karīna Jansone
Tālr.: 67619693
E-pasts: stf@turiba.lv

Projekta administratīvā vadītāja:
Starptautisko projektu vadītāja
Kristīne Tihanova
Tālr.: 67625371
E-pasts: kristine.tihanova@turiba.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!