Projekti

Biznesa augstskola Turība aktīvi piedalās dažādos izglītības un zinātnes sadarbības projektos, ko līdzfinansē Eiropas Savienība un citas starptautiskās sadarbības programmas. Kā vadošais partneris esam sekmīgi īstenojuši starptautiska mēroga Erasmus+, JUSTICE, NORDPLUS un citu fondu atbalstītus projektus.

16.07.2019 - 27.07.2019

Nordplus augstākās izglītības programmas Intensīvais kurss “Zaļā Loģistika” 2019

2019. gada vasarā no 16. līdz 27.jūlijam Biznesa augstskolā Turība norisinās NORDPLUS intensīvais kurss par zaļo loģistiku.

Šo kursu realizē Biznesa augstskola Turība (Latvija) sadarbībā ar Mikolas Romeris Universitāti (Lietuva), Turku Ekonomikas skolu / Turku Universitāti (Somija) un Dānijas Dienvidu Universitāti (Dānija).

Intensīvā kursa realizācijas laiks: 2019. gada 16. līdz 27.jūlijs.

Mūsdienās ilgtspējīga attīstība, ilgtspējīga resursu pārvaldība un ekoloģiskās slodzes mazināšana ir jebkuras valsts prioritāte. Šis kurss palīdz studentiem izprast zaļās loģistikas principu ieviešanu uzņēmumā, ilgtspējīgas loģistikas plānošanu un vadību.

Studenti piedalās lekcijās, diskusijās un dodas studiju vizītēs, tiekas ar jomas profesionāļiem un veiksmīgu uzņēmumu piemēriem, kas dalās savā pieredzē par ilgtspējīgas loģistikas procesu organizēšanu.

Kursā piedalās Turības bakalaura un maģistrantūras studentus. Kursā ņem dalību arī studenti no Lietuvas, Dānijas un Somijas. Lekcijas, diskusijas, grupu darbu un lomu spēles vada pieredzējuši pasniedzēji un profesionāļi no visām dalībaugstskolām un partnervalstīm. Studenti kursa ietvaros piedalās studiju vizītēs, lekcijās un nokārtojot noslēguma eksāmenu par dalību kursā saņem 4 kredītpunktus jeb 6 ECTS.

Projekta akadēmiskā vadītāja:
Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes prodekāne
Ieva Bruksle
e-pasts: ieva.bruksle@turiba.lv

Projekta administratīvā vadītāja:
Starptautisko projektu vadītāja
Kristīne Tihanova
tālr.: +371 67625371
e-pasts: kristine.tihanova@turiba.lv

Projekts tiek realizēts ar NORDPLUS augstākās izglītības programmas atbalstu. Projekta numurs: NPHE-2019/10314.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!