Projekti

Biznesa augstskola Turība aktīvi piedalās dažādos izglītības un zinātnes sadarbības projektos, ko līdzfinansē Eiropas Savienība un citas starptautiskās sadarbības programmas. Kā vadošais partneris esam sekmīgi īstenojuši starptautiska mēroga Erasmus+, JUSTICE, NORDPLUS un citu fondu atbalstītus projektus.

16.07.2019

Nordplus augstākās izglītības programmas Intensīvais kurss “Drošība un aktīva pilsoniska līdzdalība” 2019

Intensīvā kursa realizācijas laiks: 2019. gada 16. līdz 27.jūlijs.

2019. gada vasarā Biznesa augstskolā Turība organizē NORDPLUS intensīvo kursu par drošību un aktīvu pilsonisko līdzdalību. Šo kursu realizē Biznesa augstskola Turība (Latvija) sadarbībā ar Kazimieras Simonavičius Universitāti (Lietuva), Turku Ekonomikas skolu / Turku Universitāti (Somija) un Tallinas tehnisko Universitāti (Igaunija).

Mūsdienās drošības jautājumi kļūst arvien aktuālāki arī Baltijas un Skandināvijas valstīs. Šobrīd saskaramies ar jauniem izaicinājumiem, kas saistās ar migrāciju, konfliktiem, kas sakņojas kultūras un reliģiskajās atšķirībās, kiberuzbrukumiem un citiem draudiem mūsu drošībai. Tādēļ arvien aktuālāk izglītības iestādēm ir sagatavot spējīgus un zinošus drošības speciālistus, kas spēj cīnīties ar šiem jaunajiem draudiem un izaicinājumiem.

Kurss sniedz ieskatu tādās tēmās kā drošības teorija, individuālā un organizācijas drošība, globalizācija, stresa menedžments krīzes situācijās, komandas vadība, kiberdrošība, datu aizsardzība un citās tēmās. Caur lekcijām un praktiskām nodarbībām studenti pilnveido savas zināšanas un iemaņas dažādās ar drošību saistītās jomās. Šī gada kursā uzmanība tiek pievērsta aktīvas līdzdalības tēmai – kā kļūt par aktīvu un atbildīgu pilsoni, kā pilnvērtīgi piedalīties demokrātiskajos procesos un kā veicināt sabiedrības aktīvo līdzdalību.

Kurss norisinās Turībā jau trešo gadu. Kursā piedalās bakalaura un maģistrantūras studenti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas. Lekcijas, diskusijas, grupu darbu un lomu spēles vada pieredzējuši pasniedzēji un profesionāļi no visām dalībaugstskolām un partnervalstīm. Studenti kursa ietvaros piedalās studiju vizītēs, klausās lekcijas un nokārtojot noslēguma eksāmenu par dalību kursā saņem 3 ECTS.

Projekta akadēmiskais vadītājs:
Biznesa augstskolas Turība studiju programmas „ Organizācijas drošība” direktors
Vilnis Veinbergs
e-pasts: vilnis.veinbergs@turiba.lv

Juridiskās fakultātes prodekāne
Ivita Kīsnica
e-pasts: ivita.kisnica@turiba.lv

Projekta administratīvā vadītāja:
Starptautisko projektu vadītāja
Kristīne Tihanova
tālr.: +371 67625371
e-pasts: kristine.tihanova@turiba.lv

Projekts tiek realizēts ar NORDPLUS augstākās izglītības programmas atbalstu. Projekta numurs: NPHE-2019/10177.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!