Projekti

Biznesa augstskola Turība aktīvi piedalās dažādos izglītības un zinātnes sadarbības projektos, ko līdzfinansē Eiropas Savienība un citas starptautiskās sadarbības programmas. Kā vadošais partneris esam sekmīgi īstenojuši starptautiska mēroga Erasmus+, JUSTICE, NORDPLUS un citu fondu atbalstītus projektus.

19.07.2022

NORDPLSU Intensīvais kurss “Drošība un ilgtspēja”

Mūsdienās drošības jautājumi kļūst arvien aktuālāki arī Baltijas un Skandināvijas valstīs. Šobrīd saskaramies ar jauniem izaicinājumiem, kas saistās ar migrāciju, konfliktiem, kas sakņojas kultūras un reliģiskajās atšķirībās, kiberuzbrukumiem un citiem draudiem mūsu drošībai. Tādēļ arvien aktuālāk izglītības iestādēm ir sagatavot spējīgus un zinošus drošības speciālistus, kas spēj cīnīties ar šiem jaunajiem draudiem un izaicinājumiem.

Tieši tādēļ 5 partneraugstskolas no Baltijas jūras reģiona valstīm iniciēja NORDPLSU Intensīvo kursu par drošību un ilgtspēju. Šis kurss deva mums iespēju studentus apmācīt ļoti intensīvā formā, sniedzot padziļinātas zināšanas drošības jomā. Šogad šī kursa ietvaros lielu uzmanību pievērsām tieši ilgtspējas apskatiem, jo mūsdienās drošība nav iedomājama bez ilgtspējīgas attīstības konteksta.

Kurss sniedza ieskatu tādās tēmās kā drošības teorija, individuālā un organizācijas drošība, globalizācija, stresa menedžments krīzes situācijas, komandas vadība, kiberdrošība, datu aizsardzība.

Intensīvā kursa ietvaros studenti piedalīties lekcijās, praktiskajā nodarbībās, diskutēja ar nozares profesionāļiem un speciālistiem un devās studiju vizītēs. Kursā piedalījās pasniedzēji no 4 valstīm, darba valoda bija angļu. Šis kurss deva lielisku iespēju mācīties un darboties starptautiskā vidē ar studentiem no Lietuvas, Igaunijas un Somijas.

Kursa datumi: 19.-28.07.2022.
KURSA PROGRAMMA (angliski)
Skaties video par kursu: https://www.youtube.com/watch?v=4Z7dRSGQV3E

Informācijas lapa par projektu ŠEIT.

Lasi rakstu par Somijas studentu pieredzi Intensīvajā kursā (angļu valodā).

Visas prezentācijas un lasāmos materiālus (angļu valodā) atradīsiet ŠEIT.


Kurss tika organizēts ar NORDPLUS programmas finansiālu atbalstu. Projektā piedalījās 5 augstskolas – Biznesa augstskola Turība, Kazimieras Simonavičius Universitāte (Lietuva), Tallinas Tehniskā Universitāte (Igaunija), Lapzemes lietišķo zinātņu universitāte (Somija) un Satakunta lietišķo zinātņu universitāte (Somija). Projekta numurs: NPHE-2022/10333.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!