Projekti

Biznesa augstskola Turība aktīvi piedalās dažādos izglītības un zinātnes sadarbības projektos, ko līdzfinansē Eiropas Savienība un citas starptautiskās sadarbības programmas. Kā vadošais partneris esam sekmīgi īstenojuši starptautiska mēroga Erasmus+, JUSTICE, NORDPLUS un citu fondu atbalstītus projektus.

01.09.2019 - 28.02.2022

JUSTICE programmas projekts CODEMAL - “Cooperation Development among Mediators and Lawyers”

2019. gada septembrī Biznesa augstskolā Turība tika uzsākta JUSTICE programmas projekta „Sadarbības veicināšana starp mediatoriem un juristiem” īstenošana, kura ietvaros partneri izstrādā dažādus mācību materiālus, organizē apmācības profesionāļiem un ar šo aktivitāšu palīdzību veicinās sadarbību starp mediatoriem un juristiem.

Projekta galvenais fokuss ir veicināt sadarbību starp jurisprudences jomas profesionāļiem – juristiem (advokātiem) un mediatoriem, lai tādejādi stimulētu veiksmīgākus risinājumus pārrobežu ģimenes lietās. Projekta ietvaros norisināsies mācības, kurās piedalīties gan juristi, gan mediatori, tādejādi veicinot savstarpējo sadarbību un izpratni. Šāda sadarbība pārrobežu ģimenes lietās ir ļoti būtiska, īpaši ņemot vērā iesaistīto bērnu intereses.

Projekta partneri arī izstrādās dažādus mācību materiālus, kas noderēs profesionālajā pilnveidē kā vienai, tā otrai projekta mērķgrupai. Projekta ietvaros tiks veidotas vienotas rekomendācijas pārrobežu ģimenes lietās gan advokātiem, gan mediatoriem, tiks apkopoti labās prakses piemēri, izveidots tulkojums un subtitri 4 mācību video katras projekta dalībvalsts nacionālajā valodā. Tiks izstrādāti arī detalizēti mācību apraksti un metodoloģija un citi mācību materiāli, kas būs pieejami jebkuram interesentam projekta mājas lapā.

Apmācības tiks organizētas 2020. gada rudenī un 2021. gada pavasarī, savukārt ar projekta rezultātiem partneri visus interesentus iepazīstinās 2022. gada sākumā starptautiskā konferencē Rīgā un semināros Itālijā, Austrijā un Lietuvā.

Projekta norises laiks un ilgums: 30 mēneši (01.09.2019.-28.02.2022.)

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības programma JUSTICE (2014-2020).

Projekta numurs: 854024-CODEMAL-JUST-AG-2018/JUST-JTRA-EJTR-AG-2018

Projekta partneri:

  • Biznesa augstskola Turība, Latvija
  • Dženovas Universitāte, Itālija
  • Mikolas Romeris Universitāte, Lietuva
  • Grācas Universitāte, Austrija

Papildu informācija projekta mājas lapā: http://codemal.turiba.lv

Projekta akadēmiskā vadītāja:
Biznesa augstskolas Turība lektore
Dana Rone
e-pasts: dana.rone@latnet.lv

Projekta vadītāja:
Starptautisko projektu vadītāja
Kristīne Tihanova
tālr.: +371 67625371
e-pasts: kristine.tihanova@turiba.lv

Projekta eksperte:
Juridiskās fakultātes prodekāne
Ivita Kīsnica
e-pasts: ivita.kisnica@turiba.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!