Projekti

Biznesa augstskola Turība aktīvi piedalās dažādos izglītības un zinātnes sadarbības projektos, ko līdzfinansē Eiropas Savienība un citas starptautiskās sadarbības programmas. Kā vadošais partneris esam sekmīgi īstenojuši starptautiska mēroga Erasmus+, JUSTICE, NORDPLUS un citu fondu atbalstītus projektus.

01.09.2019

ERASMUS+ Stratēģiskās partnerības projekts “Starpnozaru prasmju attīstība sadarbībai un konfliktu risināšanai”

2019.gada septembrī Biznesa augstskolā Turība tiek uzsākta ERASMUS+ stratēģiskās partnerības „Starpnozaru prasmju attīstība sadarbībai un konfliktu risināšanai” projekta īstenošana, kura ietvaros tiks izstrādāti vairāki mācību atbalsta materiāli starpnozaru tēmās (darbs komandā, mērķu uzstādīšana, efektīva plānošana, multikulturālā komunikācija, konfliktu diagnostika un menedžments).

Projektu Biznesa augstskolas Turība vadībā īstenos starptautiska komanda, kurā piedalās Mikolas Romeris Universitāte (Lietuva), Grācas Universitāte (Austrija), Dženovas Universitāte (Itālija), Nīderlandes Biznesa akadēmija (Nīderlande) un Jagaiļa Universitāte (Polija).

Projekta ietvaros paredzētas dažādas aktivitātes - plānots, ka 2021. gada vasarā Biznesa augstskolā Turība studenti no sešām partneraugstskolām divas nedēļas varēs apgūt starpdisciplinārās iemaņas. Tāpat tiks izstrādāti mācību materiāli – uzdevumi un testi, lai studenti varētu vingrināties jaunajās iemaņās. Partneri veidos arī mobilo telefona aplikāciju, kas lietotājus motivēs attīstīt starpdisciplinārās iemaņas. Tiks filmēti arī jauni mācību video, sniedzot iespēju šīs zināšanas bez maksas apgūt arī tālmācības veidā. Projekta partneri arī izstrādās rakstu krājumu un veidos nedēļu ilgu mācību procesu pasniedzējiem, kuri strādā tieši ar starpnozaru studentiem.

Projekts tika realizēts ar Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas ERASMUS+ aktivitātes Stratēģiskās Partnerības atbalstu. Projekta numurs:: 2019-1-LV01-KA203-060423.

Projekta partneri:

Biznesa augstskola Turība, Latvija
Dženovas Universitāte, Itālija
Mikolas Romeris Universitāte, Lietuva
Grācas Universitāte, Austrija
Jagaiļa Universitāte, Polija
Nīderlandes Biznesa akadēmija, Nīderlande

Projekta budžets: 261220.00 Euro

Projekta norises laiks un ilgums: 36 mēneši (01.09.2019.-30.08.2022)

Projekta akadēmiskā vadītāja:
Biznesa augstskolas Turība lektore
Dana Rone
e-pasts: dana.rone@latnet.lv

Projekta administratīvā vadītāja:
Starptautisko projektu vadītāja
Kristīne Tihanova
tālr.: +371 67625371
e-pasts: kristine.tihanova@turiba.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu