Projekti

Biznesa augstskola Turība aktīvi piedalās dažādos izglītības un zinātnes sadarbības projektos, ko līdzfinansē Eiropas Savienība un citas starptautiskās sadarbības programmas. Kā vadošais partneris esam sekmīgi īstenojuši starptautiska mēroga Erasmus+, JUSTICE, NORDPLUS un citu fondu atbalstītus projektus.

01.01.2020 - 30.08.2022

ERASMUS+ Stratēģiskās partnerības projekts “Starpnozaru prasmju attīstība sadarbībai un konfliktu risināšanai”

2019.gada septembrī Biznesa augstskolā Turība tika uzsākta ERASMUS+ stratēģiskās partnerības „Starpnozaru prasmju attīstība sadarbībai un konfliktu risināšanai” projekta īstenošana, kuras ietvaros tika izstrādāti vairāki mācību atbalsta materiāli starpnozaru prasmēm (darbs komandā, mērķu uzstādīšana, efektīva plānošana, multikulturālā komunikācija, konfliktu diagnostika un menedžments).

Projektu Biznesa augstskolas Turība vadībā īstenoja starptautiska komanda, kurā piedalījās Mikolas Romeris Universitāte (Lietuva), Grācas Universitāte (Austrija), Dženovas Universitāte (Itālija), Nīderlandes Biznesa akadēmija (Nīderlande) un Jagaiļa Universitāte (Polija).

Projekta ietvaros tika izstrādāti dažādi mācību materiāli, ka studentiem palīdz attīstīt starpnozaru prasmes. Mācību procesā salīdzinoši maz tiek apgūta prasmes kā iejusties un strādāt komandā, kā uzstādīt un sasniegt mērķus, kā sadarboties multikulturālā vidē un kā risināt konfliktus. Tomēr šīs prasmes ir tās, ko no sava darbinieka sagaida jebkurš darba devējs. Tieši tādēļ sešu augstskolu pasniedzēji un eksperti intensīvi divu gadu garumā izstrādāja dažādus mācību rīkus un materiālus, ko jebkurš students var izmantot, lai uzlabotu šīs prasmes.

Projekta ietvaros izveidota platforma http://skills.turiba.lv, kurā atradīsiet gan dažādus lasāmos materiālus, praktiskos uzdevumus, video lekcijas par 5 dažādām prasmēm - darbs komandā, mērķu uzstādīšana, efektīva plānošana, multikulturālā komunikācija, konfliktu diagnostika un menedžments.

Esam arī izstrādājuši bezmaksas mobilo aplikāciju, ko bez maksas var lejuplādēt jebkurš interesents un interaktīvā veidā apgūt un attīstīt savas starpnozaru prasmes. Aplikācija pieejama Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=lv.turiba.SoftSkills un App Store: https://apps.apple.com/us/app/softskills/id1591935292?platform=iphone
Projekta ietvaros notika arī starptautiskas pasniedzēju apmācības, intensīvais kurss studentiem, starptautiska konference Rīgā un 5 nacionālie semināri.

Lasi projekta ziņu lapu (angļu valodā), kur varēsi iepazītie ar visiem projekta jaunumiem un produktiem: http://skills.turiba.lv/files/NEWSLETTER%20DISCOM.pdf
Projekts tika realizēts ar Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas ERASMUS+ aktivitātes Stratēģiskās Partnerības atbalstu. Projekta numurs:: 2019-1-LV01-KA203-060423.

Projekta mājas lapa: http://skills.turiba.lv

Projekta partneri:

Biznesa augstskola Turība, Latvija
Dženovas Universitāte, Itālija
Mikolas Romeris Universitāte, Lietuva
Grācas Universitāte, Austrija
Jagaiļa Universitāte, Polija
Nīderlandes Biznesa akadēmija, Nīderlande

Projekta budžets: 261220.00 Euro

Projekta norises laiks un ilgums: 36 mēneši (01.09.2019.-30.08.2022)

Projekta akadēmiskā vadītāja:
Biznesa augstskolas Turība lektore
Dana Rone
e-pasts: dana.rone@latnet.lv

Projekta administratīvā vadītāja:
Starptautisko projektu vadītāja
Kristīne Tihanova
tālr.: +371 67625371
e-pasts: kristine.tihanova@turiba.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!