Projekti

Biznesa augstskola Turība aktīvi piedalās dažādos izglītības un zinātnes sadarbības projektos, ko līdzfinansē Eiropas Savienība un citas starptautiskās sadarbības programmas. Kā vadošais partneris esam sekmīgi īstenojuši starptautiska mēroga Erasmus+, JUSTICE, NORDPLUS un citu fondu atbalstītus projektus.

01.02.2022 - 31.01.2024

ERASMUS+ stratēģiskās partnerības projekts “Ilgtspējīga uzņēmējdarbība klimata pārmaiņu mazināšanai”

ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķus dalībvalstis apstiprināja Ģenerālajā asamblejā jau 2015.gadā. Ir nodefinēti 17 mērķi, lai veidotu pasauli ilgtspējīgāku un risinātu tādas sociālās, vides un ekonomikas attīstības problēmas kā nabadzība, bads, veselības aprūpes un izglītības pieejamība un kvalitāte, globālā sasilšana, dzimumu līdztiesība, ūdensapgāde un sanitārija, enerģijas ieguve, dabas aizsardzība, sociālais taisnīgums u. c.


Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar Lapzemes lietišķo zinātņu universitāti un Āhenes lietišķo zinātņu universitāti uzsāka ERASMUS+ Stratēģiskās partnerības projektu ilgtspējīgas uzņēmējdarbības jomā, lai tādejādi sniegtu savu ieguldījumu klimata pārmaiņu mazināšanā.

Tādi ANO ilgtspējīgas attīstības mērķi kā cienīgs darbs un ekonomiskā izaugsme, atbildīgs patēriņš un ražošana, rīcība klimata jomā ir svarīgi jebkurai mūsdienīgai un progresīvai augstskolai. Līdz ar to arī šī partnerība meklēs un veidos dažādus mācību materiālus un rīkus, kas palīdzēs uzņēmējam un topošajam uzņēmējam saprast, kas tad ir ilgtspējīga uzņēmējdarbība un ko katrs uzņēmējs var praktiski darīt, lai kļūtu ilgtspējīgs un sniegtu savu ieguldījumu klimata pārmaiņu mazināšanā.

Projekta rezultātā tiks izstrādāti dažādi materiāli un atbalsta rīki uzņēmējiem un mācībspēkiem ilgtspējīgas uzņēmējdarbības jomā. Tiks izveidoti tādi materiāli kā digitālā rokasgrāmata, video materiāli un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības platforma.
Partneri:

  • Lapzemes lietišķo zinātņu universitāte (Somija) – vadošais partneris
  • Biznesa augstskola Turība (Latvija)
  • Āhenes lietišķo zinātņu universitāte (Vācija)

Projekta īstenošanas laiks: 01.02.2022 līdz 31.01.2024.

Kontaktiem:
Ieva Bruksle
Projekta eksperte
ieva.bruksle@turiba.lv

Kristīne Tihanova
Projekta administratīvā vadītāja
Starptautiskās sadarbības nodaļas vadītāja vietniece
kristine.tihanova@turiba.lv
+371 67625371

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības ERASMUS+ programma.
Projekta numurs: 2021-1-FI01-KA220-HED-000032094

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!