Projekti

Biznesa augstskola Turība aktīvi piedalās dažādos izglītības un zinātnes sadarbības projektos, ko līdzfinansē Eiropas Savienība un citas starptautiskās sadarbības programmas. Kā vadošais partneris esam sekmīgi īstenojuši starptautiska mēroga Erasmus+, JUSTICE, NORDPLUS un citu fondu atbalstītus projektus.

01.09.2014 - 31.08.2016

Erasmus+ projekts „Key Skills for European Union Hotel Staff”

Projekta numurs: 2014-1-HR01-KA2014-007224
Projekta norises termiņš: no 2014.gada 1. septembra līdz 2016.gada 31. augustam
Projekta pieteicējs: Tourism and Catering School Dubrovnik (Horvātija)
Projekta partneri: Tourism and Catering School Dubrovnik (Horvātija), Primrose Publishing (Lielbritānija), Biznesa augstskola Turība (Latvija), Ekonomska šola Murska Sobota (Slovēnija), IPSSA Nino Bergese (Itālija), Universitatea Sapientia din Cluj-Napoca (Rumānija).

Projekta mērķis: Projekta gaitā tiks izstrādāti materiāli, kas nodrošinās viesnīcas personālu, praktikantus un studentus ar ļoti plašu atbilžu klāstu uz viesu jautājumiem un viesu prasībām 12 valodās – viesnīcas reģistratūrā, restorānā, kafejnīcā un bārā, kā arī citās viesnīcas telpās. Plašākā skatījumā šī projekta rezultāti būs vienlīdz noderīgi un vērtīgi ikvienam, kas strādā tūrisma sfērā un kontaktējas ar ārzemju viesiem. Projekts turklāt nodrošinās viesnīcu vadību ar idejām un materiāliem 12 valodās (EN, IT, HR, LV, SL, RO, HU, GE, FR, RU, ES, GR), dodot iespēju sniegt informāciju viesu grupām, veidot prezentācijas, veicinās uzlabojumus viesnīcas darbībā, palīdzēs darbinieku atlases procesā, vairos starptautisko sadarbību un ļaus efektīvāk pārvaldīt viesnīcu un tās darbiniekus. Tāpat šis projekts sniegs arī vērtīgu ieskatu kultūras atšķirībās dažādās Eiropas valstīs, kā arī valstīs ārpus Eiropas, no kurām pārsvarā nāk ārvalstu viesi, ar padziļinātiem norādījumiem par to, ko būtu vēlams darīt un teikt, kā arī tieši pretēji – ko labāk nedarīt un neteikt dažādās valstīs un dažādos kontekstos, kā arī kontaktējoties ar ārzemniekiem. Projekta pirmajā gadā tiks izstrādāti mācību materiāli profesionālās valodas apguvei viesmīlības industrijā (A2/B1 līmenis) 12 dažādās valodās. Projekta otrajā gadā tiks izstrādāti padziļināti moduļi angļu valodas apguvei tūrisma programmu studentiem (B2/C1 līmenis).

Projektu īsteno: BAT Valodu katedra.

Projekta mājas lapa: www.language4hotel.eu

Biznesa augstskolas Turība Erasmus+ programmas īstenoto projektu „Key Skills for European Union Hotel Staff” līdzfinansē Eiropas Savienība. Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!