Projekti

Biznesa augstskola Turība aktīvi piedalās dažādos izglītības un zinātnes sadarbības projektos, ko līdzfinansē Eiropas Savienība un citas starptautiskās sadarbības programmas. Kā vadošais partneris esam sekmīgi īstenojuši starptautiska mēroga Erasmus+, JUSTICE, NORDPLUS un citu fondu atbalstītus projektus.

15.11.2023 - 14.04.2026

ERASMUS+ partnerības projekts MISS4Health

2024.gada sākumā Biznesa augstskola Turība kopā ar 5 citiem sadarbības partneriem uzsāka realizēt projektu MISS4Health.

Projekta MISS4Health mērķis ir uzlabot veselības aprūpes profesionāļu un studentu kompetences attīstot to starpnozaru prasmes.

Biznesa augstskola Turība pirms pusotra gada noslēdza projektu par starpnozaru prasmēm ar nosaukumu DSICOM. ŠĪ projekta ietvaros kopā ar 5 partneraugstskolām izstrādājām dažādus mācību materiālus un mobilo aplikāciju, kas palīdz trenēt un attīstīt savas starpnozaru prasmes – spēju strādāt komandā, risināt konfliktus, plānot savu laiku, darboties starpkultūru vidē. Visu šo pieredzi Turības eksperti tagad nodos šī projekta ietvaros partneriem, kas vēlas šīs starpnozaru prasmes attīstīt tieši veselības nozares topošajiem profesionāļiem. Šis projekts Biznesa augstskolai būs ļoti nozīmīgs, jo no 2024.gada sākuma augstskolā tiks atvērts veselības aprūpes studiju virziens.

Projekta ietvaros starpnozaru prasmes ir plānots uzlabot ar tiešsaistes kursa (MOOC) palīdzību. Tiek plānots izstrādāt kursu, kas tiks piedāvāts veselība nozares studentiem, lai iegūtu mikrokvalifikācijas. Mikrokvalifikācijas jēdziens pirmo reizi parādījās apmēram 2013. gadā – bieži vien saistībā ar digitālajām nozīmītēm, un pēc tam kļuva par sinonīmu sertifikātiem, ko iegūst, pabeidzot masīvos, atvērtos tiešsaistes kursus (MOOC).

Projekts MISS4Health paredz četrus aktivitāšu blokus - mācību programmu izstrādi, satura izveidi, mikrokvalifikāciju
izveidi un interaktīvo mācību resursu ieviešanu.

PROJEKTA PARTNERI:

UHK - Hradec Králové Universitāte (Čehija) (vadošais partneris)
CCMIJU — Centro de Cirugía de Mínima Invasión Jesús Usón (Spānija)
CUNI — Kārļa universitāte (Čehija)
VMU — Vitauta Dižā universitāte (Lietuva)
TU – Biznesa augstskola Turība (Latvija)
UNIRI — Rijekas Universitāte (Horvātija)
VIRAL Studios (Spānija)

Projekta periods: 2023.gada Novembris – 2026.gada Aprīlis.

Projekta mājas lapa: https://miss4health.eu/

Projektu finansē Eiropas Savienības programma ERASMUS+, projekta numurs: 2023-1-CZ01-KA220-HED-000159335

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!