Projekti

Biznesa augstskola Turība aktīvi piedalās dažādos izglītības un zinātnes sadarbības projektos, ko līdzfinansē Eiropas Savienība un citas starptautiskās sadarbības programmas. Kā vadošais partneris esam sekmīgi īstenojuši starptautiska mēroga Erasmus+, JUSTICE, NORDPLUS un citu fondu atbalstītus projektus.

01.11.2022 - 31.12.2023

Eiropas Sociālā fonda projekts digitalizācijas jomā

Informācijas tehnoloģiju izmantošanas kompetence strauji kļūst par nepieciešamību visās nozarēs un profesijās. Lai kāpinātu savu absolventu konkurētspēju darba tirgū un pienesumu uzņēmumos, kuros viņi strādā, Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti (LBTU) (iepriekš Latvijas Lauksaimniecības universitāte) un vēl sešiem partneriem līdz 2023. gada beigām īstenos apjomīgu projektu studējošo digitālo kompetenču stiprināšanai.

Projekta “Digitalizācijas iniciatīvas studiju kvalitātes pilnveidei augstskolu stratēģiskas specializācijas jomās” (Nr. 8.2.3.0/22/A/005) mērķis ir stiprināt digitālo kapacitāti un ieviest digitālās iniciatīvas Latvijas augstskolās, integrējot tehnoloģiskos risinājumus studiju kursu saturā un procesā.

Projektā ir iesaistītas sešas Latvijas augstākās izglītības iestādes, kurās tiks īstenotas projekta aktivitātes, un divi komersanti. Vadošais partneris ir LBTU, kas apvienojusi parējos septiņus partnerus: Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, Daugavpils Universitāti, Latvijas Universitāti, Ventspils Augstskolu, Biznesa augstskolu Turība, SIA “WeAreDots” un SIA “Baltijas Datoru akadēmija”. Vairākās projekta aktivitātēs ir iesaistīta arī LBTU aģentūra “Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Malnavas koledža”.

Projekta galvenie uzdevumi ir digitālās kapacitātes stiprināšana jaunos un esošos studiju kursos, digitālo prasmju vērtēšanas sistēmas izstrāde un integrēšana augstskolās un jaunāko esošo digitālo risinājumu integrēšana e-studiju procesā.
Šī projekta ietvaros Biznesa augstskola Turība ar partneriem piedalīties vairāku kopīgu kursu izstrādē, kā arī veidos digitālos kursu e-studiju videi. Tiks izstrādāti tādi kursi kā “Digitālais mārketings”, “Mākslīgais intelekts un datu zinātne biznesa vadībā” un “Lietotāja saskarne un pieredze”, kas studentiem būs pieejami jau no 2023. gada rudens.

Lai attīstītu e-studijas un veidotu pilnvērtīgus un mūsdienu prasībām atbilstošus e-vides kursus, tiks izstrādāti 10 e-studiju kursi, piemēram, “E-komercija”, “Projektu vadība”, “Kvalitātes vadība”, “Ilgtspējīga organizācijas vadība”, “Inovāciju vadība” un citi kursi. Projekta ietvaros tiks iegādāts aprīkojums video izstrādei un montāžai un datu masīvs datu glabāšanai.

Eiropas Sociālā fonda projektam “Digitalizācijas iniciatīvas studiju kvalitātes pilnveidei augstskolu stratēģiskas specializācijas jomās” (Nr. 8.2.3.0/22/A/005) piesaistīts REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai.

Projekta kopējās izmaksas: 2 052 269,47 EUR.

Projekta īstenošanas periods: no 2022. gada 1. novembra līdz 2023. gada 31. decembrim.

Projekta vadītāja
Daiga Rugāja
Daiga.Rugaja@turiba.lv

LĪGUMI UN IEPIRKUMI

Tabulas papildu saturs
Nr.
Iepirkuma/līguma priekšmets
Piedāvājuma iesniegšanas termiņš
Lēmums par pakalpojuma sniedzēju, lēmuma datums
Līguma summa EUR (bez PVN)
1. “Video filmēšanas un montāžas tehnika un programmatūra”
Cenu aptaujas identifikācijas
Nr. BAT/2022/01
23.12.2022. Protokols Nr. 2, datums 28.12.2022., līgums tiek slēgts ar:
1. SIA Dižtehnika (video filmēšanas tehnika)
2. SIA Markit Latvija (video apstrādes tehnika)
3. SIA DPA (programmatūra)
1. 2446,28
2. 2108,00
3. 400,00
2. “Uz neinvazīvām elektroencefalogrammām (EEG) balstītas smadzeņu un datora saskarnes (angļu val. Brain-computer interface) iekārtas komplekts”
Cenu aptaujas identifikācijas
Nr. BAT/2022/02
27.12.2022. Protokols Nr. 2, datums 28.12.2022., līgums tiek slēgts ar OpenBCI 2870,73
3. “Disku masīvs” Cenu aptaujas identifikācijas Nr. BAT/2022/03 31.03.2023. Protokols Nr. 4, datums 3.04.2023., līgums tiek slēgts ar:
1) OptiCom SIA (Tīkla disku masīvs NAS)
2) Contabo GmbH (Virtuālais disku masīvs)
Līguma summa EUR (bez PVN)
1) 5030,00
2) 237,36 (gadā)
Tabulas papildu saturs

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!