UZŅĒMĒJDARBĪBAS VADĪBA ar specializāciju „Biznesa stratēģiskā vadība”

Profesionālā maģistra studiju programma

Reģistrējies studijām tiešsaistē
Grāds: Profesionālais maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā (prof.mg.MBA)
Kvalifikācija: Organizācijas vadītājs
Studiju ilgums: 1,5 līdz 2,1 gads
Studiju valoda: Latviešu
Prakse: Valsts un pašvaldību iestādēs, dažādu nozaru uzņēmumos

UZŅĒMĒJDARBĪBAS VADĪBA ar specializāciju „Biznesa stratēģiskā vadība”

Ja vēlies kļūt par stratēģiski spēcīgu un kompetentu uzņēmuma vai biznesa vadītāju, kā arī, ja vēlies papildināt savas zināšanas par mūsdienu finanšu tirgus tendencēm, mūsdienīgiem biznesa problēmu risinājumiem, loģistiku un likt pamatus krīzes un riska vadībai, tad Biznesa augstskolas Turība profesionālās maģistra studiju programmas „Uzņēmējdarbības vadība” specializācija “Biznesa stratēģiskā vadība” ir domāta tieši tev!

Šī Maģistru studiju programmas specializācija palīdz studentiem pilnveidot un papildināt savas zināšanas dažādos biznesa aspektos, kas ietver krīzes un riska vadību, loģistiku un dažādus citus kursus, kuri papildinās tavas zināšanas un izveidos tevi par tālredzīgu un kompetentu vadītāju. Studenti mācēs ne tikai vadīt uzņēmumu, bet pratīs arī domāt stratēģiskus attīstības soļus un risinājumus. Tieši tāpēc studiju kursi tiek izveidoti ar mērķi, aptvert dažādas nozares kuras savā starpā mijiedarbojās.

Programmas ietvaros apgūsi tādus studiju kursus kā ‘’Eksporta un importa bizness’’, ‘’Krīzes vadība’’, ‘’Finanšu investīciju vadība’’, ‘’Reģionālā ekonomika’’, ‘’Efektivitātes procesi organizācijā’’, ‘’ES atbalsts uzņēmējdarbībā’’, ‘’Biznesa modeļi’’, ‘’Kvalitātes vadība’’, ‘’Loģistika’’, ‘’Risku pārvaldība’’, ‘’Datu aizsardzības tiesības starptautiskajā vidē’’, u.c.

Maģistra studiju programma “Uzņēmējdarbības vadība” ir akreditēta līdz 2027. gada 5. augustam.
Pēc studiju programmas absolvēšanas studenti var turpināt attīstīt savas prasmes un iemaņas citās Biznesa augstskolas Turība piedāvātajās maģistra vai doktora studiju programmās.

Studiju formas:
- Pilna laika studijas vakarā
- Nepilna laika studijas neklātienē
Apjoms kredītpunktos/ECTS:
80 KP (120 ECTS)
Studiju norises vieta:
Rīga

Karjeras iespējas

  • Augstākā līmeņa vadītājs iestādē vai uzņēmumā;
  • Uzņēmuma īpašnieks;
  • Biznesa attīstības plānotājs.

Studiju saturs

Oficiālais studiju programmas saturs apskatāms ŠEIT.

1. studiju gads

Uzņēmējdarbības vadības studiju pirmajā gadā apgūsi profesionālās zināšanas un kompetences, kā izmantot stratēģiskās vadības tehnoloģijas mūsdienu apstākļos, sasniedzot augstāku uzņēmuma darbības efektivitāti. Apgūsi pārmaiņu procesu vadību un novērtēšanu, izmantojot prognozēšanas metodes. Apgūsi inovāciju vadības sistēmas un metodes, kā ilgtermiņā veiksmīgi vadīt un veidot savu uzņēmumu.

2. studiju gads

Profesionālā līmenī apgūsi prasmes un kompetences finanšu vadībā un investīciju piesaistē. Būs iespēja apgūt studiju priekšmetus, kas saistīti ar ES atbalstu uzņēmējdarbībā, biznesa modeļu piemērošanu un procesu efektivitātes novērtējumu, kas nodrošinās profesionāla līmeņa kompetences veiksmīgai darbībai starptautiskajā tirgū. Ar iegūtajām teorētiskajām un praktiskajām zināšanām tiks izstrādāts un aizstāvēts maģistra darbs par izvēlētu uzņēmējdarbības vadības tematu.

Studiju programmas saturs studiju laikā var tikt aktualizēts un mainīts, balstoties uz darba tirgus prasībām un Ministru kabineta noteikumiem.

Studiju maksa

Maksa norādīta par vienu studiju gadu.

Studiju forma

Valoda

Ilgums

Maksa

Pilna laika studijas vakarā

latviešu

1,5 vai 2 gadi

2470 EUR

Pilna laika studijas dienā

angļu 

1,5 vai 2 gadi

2890 EUR

Nepilna laika studijas neklātienē latviešu 1,6 vai 2,1 gads 2370 EUR
Nepilna laika e-studijas latviešu 1,6 vai 2,1 gads 2170 EUR

Ik gadu apmēram 40% Biznesa augstskolas Turība studentu iegūst kādu no studiju maksas atvieglojumiem. Ieskaties ŠEIT un noskaidro, vai arī Tev ir iespēja studēt izdevīgāk.

Uzņemšanas prasības

Lai iestātos maģistra studiju programmā “Uzņēmējdarbības vadība” ar studiju ilgumu 1,5 vai 1,6 gadi, pretendentam jāuzrāda profesionālā bakalaura vai 5. līmeņa profesionālās kvalifikācijas diploms, kas iegūts, pabeidzot vismaz 4 gadu studiju programmu sociālo zinātņu, komerczinību un tiesību tematiskajā grupā.

Lai iestātos maģistra studiju programmā “Uzņēmējdarbības vadība” ar studiju ilgumu 2 vai 2,1 gadi, pretendentam jāuzrāda akadēmiskā bakalaura diploms sociālo zinātņu, komerczinību un tiesību tematiskajā grupā vai profesionālā bakalaura diploms tematiskajā grupā, kas nav sociālās zinātnes, komerczinības un tiesības.

Informācija par uzņemšanas procesu un noteikumiem atrodama sadaļā “Uzņemšana”.

 

Vadošie mācībspēki

Zane Driņķe
Zane Driņķe
Ph.D.

Asoc. profesore, Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne

Rosita Zvirgzdiņa
Rosita Zvirgzdiņa
Dr.oec.

Profesore

Ivars Godmanis
Ivars Godmanis
Dr.phys.

Docents

Aigars Rostovskis
Aigars Rostovskis
Dr.soc.
Aija Žīgure
Aija Žīgure
Mg.oec.

Lektore

Programmas direktore

Dr.oec., prof. Rosita Zvirgzdiņa

Tālr.: +371 67618746

E-pasts: rosita.zvirgzdina@turiba.lv

Pieņemšanas laiks:

Pēc iepriekšējas vienošanās

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!