Programma „Uzņēmējdarbības vadība” ar specializāciju „Sporta vadība”

Reģistrējies studijām tiešsaistē
Grāds: Profesionālais bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā
Kvalifikācija: Uzņēmuma vadītājs
Studiju ilgums: 4 vai 4,3 gadi
Studiju valoda: Latviešu vai angļu

Programma „Uzņēmējdarbības vadība” ar specializāciju „Sporta vadība”

Ja tev ir interese par sportu un vēlies padziļināti izpētīt šo nozari tad, Biznesa augstskolas Turība profesionālā maģistra studiju programmas „Uzņēmējdarbības vadība” specializācija “Sporta vadība ” būs tieši priekš tevis. Šajā specializācijā gūsi ieskatu sporta pasaulē no organizatoriskās puses. Tu iegūsi zināšanas par sporta organizāciju vadīšanu un iemācīsies organizēt sporta pasākumus, izzinot visas ar to saistītas nianses.

Maģistra studiju programma sniedz studentiem iespēju kļūt par sporta pasākuma organizatoru un vadītāju, kā arī strādāt sporta industrijā, aptverot visas ar biznesu un ar tā vadīšanu saistītās lietas. Studiju laikā iegūsi zināšanas par sporta industriju, ietverot komunikāciju, mārketingu un sporta tiesības, kas veidos kompetentu un visaptverošu vadītāju sporta nozarē.

Programmas ietvaros apgūsi tādus studiju kursus kā „Sporta ekonomika”, „Sporta pasākumu vadība”, „Starptautiskais sporta mārketings”, „Starptautiskā sporta komunikācija”, „Starptautiskās un nacionālās sporta tiesības” u.c.

Maģistra studiju programma “Uzņēmējdarbības vadība” ir akreditēta līdz 2027. gada 5. augustam.
Pēc studiju programmas absolvēšanas studenti var turpināt attīstīt savas prasmes un iemaņas citās Biznesa augstskolas Turība piedāvātajās maģistra vai doktora studiju programmās.

-Pilna laika studijas dienā
- Nepilna laika studijas vakarā
- Nepilna laika studijas neklātienē
- Nepilna laika e-studijas
Apjoms kredītpunktos/ECTS:
160 KP (240 ECTS)
Studiju norises vieta:
Rīga vai attālināti

Karjeras iespējas

  • Uzņēmuma vadītājs un īpašnieks;
  • Augstākā vai vidējā līmeņa vadītājs Latvijas vai ārzemju uzņēmumā;
  • Projektu vadītājs;
  • Struktūrvienības vadītājs;
  • Finanšu direktors.

Studiju saturs

Oficiālais studiju programmas saturs apskatāms ŠEIT

1. studiju gads

Uzņēmējdarbības studijas sniegs iespēju apgūt ekonomikas teorētiskās pamatnostādnes un aktualitātes gan vietējā tirgū, gan potenciālajos eksporta tirgos. Iegūsi zināšanas par vadības pamatelementiem un to pielietošanu, dibinot savu vai vadot citus uzņēmumus.

2. studiju gads

Nozares profesionāļu vadībā apgūsi, kā dibināt savu uzņēmumu un visefektīvāk veidot mārketinga aktivitātes. Šajā studiju gadā izpratīsi finanšu plūsmas būtību un to, kādi faktori ietekmē uzņēmuma peļņu. Iemācīsies, kā pareizi kārtot grāmatvedību un nekļūdīties nodokļu aprēķinos, kā arī uzzināsi, kāda loma uzņēmējdarbībā ir sociālajai psiholoģijai un laika plānošanai.

3. studiju gads

Apgūsi konkrētās interesējošās nozares darbības specifikas elementus, piemēram, patērētāju uzvedību tirgū un uzņēmuma tēla veidošanu. Profesionālu mācībspēku vadībā iegūsi informāciju par kvalitātes vadību, finanšu vadību un citas uzņēmuma vadībai būtiskas lietas. Uzņēmējdarbības studiju ietvaros būs iespēja apgūt prasmes koučingā un emocionālās inteliģences pamatos.

4. studiju gads

Iespējams apgūt stratēģiskās plānošanas elementus, lai mācētu organizēt sava uzņēmuma nākotni perspektīvā. Tāpat studiju noslēgumā uzzināsi, kā vadīt uzņēmuma riskus, izpratīsiet projektu vadības būtību un visas apgūtās zināšanas varēsiet nostiprināt, izstrādājot un aizstāvot savu diplomdarbu.

Studiju programmas saturs studiju laikā var tikt aktualizēts un mainīts, balstoties uz darba tirgus prasībām un Ministru kabineta noteikumiem.

Studiju maksa

Maksa norādīta par vienu studiju gadu.

Studiju forma

Valoda

Ilgums

Maksa

Pilna laika studijas dienā

latviešu

4 gadi

2670 EUR

angļu

4 gadi

2790 EUR

Nepilna laika studijas vakarā

latviešu

4,3 gadi

2370 EUR

Nepilna laika studijas neklātienē

latviešu

4,3 gadi

2270 EUR

Nepilna laika e-studijas

latviešu

4,3 gadi

1970 EUR

Ik gadu apmēram 40% Biznesa augstskolas Turība studentu iegūst kādu no studiju maksas atvieglojumiem. Ieskaties ŠEIT un noskaidro, vai arī Tev ir iespēja studēt izdevīgāk.

Uzņemšanas prasības

Lai uzsāktu uzņēmējdarbības studijas, pretendentam jābūt nokārtotam centralizētajam eksāmenam latviešu valodā, svešvalodā (angļu, vācu, franču vai krievu) un matemātikā.

Pretendentiem, kuri vidējo izglītību ieguvuši līdz 2004. gadam, jābūt sekmīgam vērtējumam attiecīgajos priekšmetos.

Informācija par uzņemšanas procesu un noteikumiem atrodama sadaļā “Uzņemšana”.

Vadošie mācībspēki

Zane Driņķe
Zane Driņķe
Ph.D.

Asoc. profesore

Iveta Liniņa
Iveta Liniņa
Dr.oec.

Asoc. profesore

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!