Uzņēmējdarbības vadība

Doktora studiju programma

Reģistrējies studijām tiešsaistē
Grāds: Doktora zinātniskais grāds vadībzinātnē
Studiju ilgums: 3 gadi
Studiju valoda: Latviešu vai angļu

Uzņēmējdarbības vadība

Studējot uzņēmējdarbības vadību doktorantūrā, iespējams pilnveidot savas zināšanas, mērķtiecību, radošumu un spējas analizēt, izstrādājot jaunas pieejas biznesa vadīšanā. Iegūtās zināšanas un prasmes doktora studiju programmā “Uzņēmējdarbības vadība” būtiski paaugstinās personīgā zīmola vērtību darba tirgū un ir nozīmīgs priekšnosacījums, lai saņemtu konkurētspējīgu atalgojumu. Iegūtais doktora grāds vadībzinātnē atver durvis Jums un Jūsu biznesam Eiropā, kā arī būtiski paplašina karjeras ceļa izvēli biznesā, valsts vai pašvaldības institūcijā vai augstākās izglītības iestādē.

Studiju programmas mērķis ir sagatavot zinātņu doktorus vadībzinātnē ar specializāciju uzņēmējdarbības vadībā, tādējādi stiprinot vadībzinātni kā zinātņu nozari Latvijā. Sagatavot augsti izglītotus un profesionālus speciālistus, sniedzot būtisku ieguldījumu uzņēmējdarbības un uzņēmumu attīstībā Latvijā un pasaulē.

Studiju programmas ietvaros iespējams apgūt jaunākās kompetences uzņēmumu vadībā, kritiski radošo pieeju lēmumu pieņemšanā un prasmi meklēt jaunas zināšanas, prasmi atrast cēloņsakarības un līdz ar to – jaunus veidus, kā attīstīt biznesu, pieredzi un zināšanas studiju programmu izstrādē un īstenošanā, kā arī zinātniski pētnieciskā darba kompetenci, jauna līmeņa pieeju vadīšanā un oriģinālas idejas biznesa attīstībai.

Doktora studiju programma “Uzņēmējdarbības vadība” ir akreditēta līdz 2021. gadam.

Studiju formas:
- Pilna laika studijas vakarā
Apjoms kredītpunktos/ECTS:
120 KP (180 ECTS)
Studiju norises vieta:
Rīga

Karjeras iespējas

  • Iespēja pretendēt uz docenta, asociētā profesora vai profesora akadēmisko amatu;
  • Augstākā līmeņa vadītājs valsts un pašvaldību iestādēs;
  • Starptautisku pētījumu autors;
  • Uzņēmuma īpašnieks un vadītājs.

Studiju saturs

Oficiālais doktora studiju programmas “Uzņēmējdarbības vadība” saturs apskatāms ŠEIT.

1. studiju gads

Būs iespējams iegūt jaunas kompetences uzņēmuma vadīšanā, apgūt kritiski radošo pieeju lēmumu pieņemšanā un prasmi meklēt jaunas zināšanas.

2. studiju gads

Iespējams attīstīt prasmi atrast cēloņsakarības un līdz ar to – meklēt jaunus veidus, kā attīstīt biznesu. Tiks dota iespēja līdzdarboties studiju programmu īstenošanā un veikt reālu pētījumu, lai pārbaudītu izvirzīto hipotēzi un apgūt prasmi pierādīt jauno vērtību lietderību.

3. studiju gads

Iespēja iegūt zinātniski pētnieciskā darba kompetenci, savu jaunā līmeņa pieeju vadīšanā, jaunās oriģinālās idejas biznesa attīstībai, izklāstot to promocijas darbā, kā arī pierādot gan teorētiski, gan praktiski to vērtību uzņēmējdarbībai kopumā.

Studiju programmas saturs studiju laikā var tikt aktualizēts un mainīts, balstoties uz darba tirgus prasībām un Ministru kabineta noteikumiem.

Studiju maksa

Maksa norādīta par vienu studiju gadu.

Studiju forma

Valoda

Ilgums

Maksa

Pilna laika studijas vakarā

latviešu

3 gadi

2570 EUR

angļu

3 gadi

2570 EUR

Ik gadu apmēram 40% Biznesa augstskolas Turība studentu iegūst kādu no studiju maksas atvieglojumiem. Ieskaties ŠEIT un noskaidro, vai arī Tev ir iespēja studēt izdevīgāk.

Uzņemšanas prasības

Uzņemšanas procesā tiek vērtēts pretendenta sagatavotais referāts (apjoms – līdz 10 lapaspusēm) par sava iespējamā promocijas darba aktualitāti un iepriekš iegūtā maģistra vai profesionālā maģistra diploma atbilstība zinātnes nozarei.

Informācija par uzņemšanas procesu un noteikumiem atrodama sadaļā “Uzņemšana”. 

Vadošie mācībspēki

Ineta Lūka
Ineta Lūka
Dr.paed.

Profesore

Rosita Zvirgzdiņa
Rosita Zvirgzdiņa
Dr.oec.

Profesore

Velga Vēvere
Velga Vēvere
Dr.phil.

Profesore

Ivars Godmanis
Ivars Godmanis
Dr.phys.

Docents

Zane Driņķe
Zane Driņķe
Ph.D.

Asoc. profesore

Programmas direktore

Dr.oec., prof. Rosita Zvirgzdiņa

Tālr.: +371 67618746

E-pasts: rosita.zvirgzdina@turiba.lv

Pieņemšanas laiks:

Pēc iepriekšējas vienošanās

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu