Jaunumi

30.07.2020

Studiju un studējošo kredītus šogad izsniegs Swedbank

Informējam studēt gribētājus, kas 2020. gada rudenī plāno uzsākt studijas Biznesa augstskolā Turība, ka šogad valsts garantētos kredītus izsniegs Swedbank. Plānots, ka studiju un studējošo kredītus Swedbank sāks izsniegt no augusta vidus. Līdz tam ikvienam interesentam Swedbank mājaslapā ir iespēja pieteikties informācijai par valsts garantēto kredītu saņemšanu un tiklīdz tiks uzsākta kredītu izsniegšana, banka par to informēs katru interesentu.

Visas studiju programmas (izņemot “Datorsistēmas”) Biznesa augstskolā Turība ir akreditētas, tāpēc studiju un studējošo kredītam var pieteikties neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas vai formas. Kredītam var pieteikties pēc līguma par izglītību iegūšanu noslēgšanu un uzņemšanas (imatrikulācijas) augstskolā. Par to, ka esi imatrikulēts uzzināsi, saņemot e-pastu no augstskolas un tad vari uzsākt kredīta noformēšanu bankā.

Ja students ir uzņemts augstskolā, pieteicies kredītam bankā un tas ticis apstiprināts, augstskola nepieprasa studējošajam maksāt studiju maksu, bet gaida, kad tiks ieskaitīts kredīts no bankas. Augstskola ņem vērā visus iepriekš minētos faktorus un ir pretimnākoša finansiālo jautājumu risināšanā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu