Jaunumi

12.10.2021

Studiju procesa norise Turībā no 11. oktobra

Saistībā ar normatīvajiem aktiem par Covid – 19 infekcijas izplatības ierobežošanu, no 11. oktobra Turībā noteikta sekojoša darbības vide:

  • Drošā vide – visi klātesošie ir vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19 ar atbilstošiem sertifikātiem. Lekciju auditorijās tiek lietotas sejas maskas.
  • Nedrošā vide – neparedz vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas faktu pārbaudi (netiek pārbaudīti sertifikāti). Iespējams darboties, stingri ievērojot epidemioloģiskās drošības ierobežojumus.

Klātienes nodarbības notiek drošā vidē un studiju procesā piedalās personas, kuras var uzrādīt derīgu un pārbaudāmu Vakcinācijas sertifikātu vai Pārslimošanas sertifikātu.
Studējošie, kuri nevar uzrādīt derīgu un pārbaudāmu Vakcinācijas vai Pārslimošanas sertifikātu vai kuriem ir medicīniskas kontrindikācijas vakcinācijai, piedalās nodarbībās tikai attālināti saskaņā ar nodarbību sarakstu, izmantojot WEBEX platformu.
Lai attālināti piedalītos nodarbībā, kas tiek īstenota klātienē, studējošiem līdz nodarbības dienas plkst.8.00 ir jāpiesakās nodarbībai informatīvajā sistēmā BATIS.

Drošā vide noteikta C korpusa 2. un 3. stāvā, visās auditorijās, bibliotēkas lasītavā un brīvpieejas abonementā, JTM telpās, sporta kompleksā, Biznesa inkubatorā un darba telpās, kur nenotiek klientu pieņemšana.
Nedrošā vide noteikts visās pārējās telpās, kuras nav uzskaitītas drošajā vidē.

Arī Turības Cēsu, Talsu un Liepājas filiālēs šobrīd ir noteikta droša vide un visās auditorijās studentiem jālieto sejas maskas.
Lai attālināti piedalītos nodarbībā, kas tiek īstenota klātienē, studējošiem līdz piektdienas plkst.12.00 ir jāpiesakās nodarbībai informatīvajā sistēmā BATIS.

! BAT nedrīkst atrasties personas, kam noteikti pašizolācijas, mājas karantīnas vai stingras izolācijas nosacījumi, vai kuriem ir elpošanas ceļu infekcijas pazīmes.

Turpmākais studiju process BAT var tikt izmainīts un plānots atbilstoši epidemioloģiskā stāvokļa radītajiem apstākļiem un sabiedriskās drošības prasībām.

Uzrādot sertifikātu, papildus ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments – pase vai personas apliecība vai ārvalstu studentiem - uzturēšanās atļauja.
Sertifikātu var uzrādīt elektroniski (kā QR koda attēlu vai PDF viedierīcē) vai drukātā formātā.

! Aicinām būt atbildīgiem un ievērot drošības, kā arī higiēnas, prasības. Gadījumā, ja Jums ir Covid – 19 infekcijas pazīmes, lūgums, neapmeklēt klātienē BAT un vērsties pie sava ģimenes ārsta, vajadzības gadījumā veikt Covid – 19 testu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu