Tiešsaistes datubāzes


Biznesa augstskolas Turība bibliotēka piedāvā izmantot daudzas un dažādas elektroniskās datubāzes. Lietojot bibliotēkas datorus, tām vari pieslēgties bez paroles. Ja datubāzes vēlies atvērt ārpus Turības, izmanto BATIS sadaļu “Informācijas resursi” vai mājaslapu am.turiba.lv.

Atvērtās piekļuves datubāzes

“Atvērtā piekļuve” (Open Access) ir kustība, kas sniedz iespēju bez maksas un reģistrācijas piekļūt pilnteksta zinātniskajai informācijai. To var lasīt, lejupielādēt, kopēt, izplatīt, drukāt, citēt vai izmantot jebkurā citā legālā veidā bez finansiāliem, tiesiskiem vai tehniskiem ierobežojumiem.

E-grāmatu un žurnālu datubāzes

Izmantojot zinātnisko informāciju, lietotājiem ir jāsaglabā darba integritāti, attiecīgi norādot citētā darba autoru. Darba autoram ir tiesības apturēt kļūdaina vai sagrozīta darba izplatīšanu vai tā izmantošanu komerciālos nolūkos.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu