Juridiskās konsultācijas

Bezmaksas juridiskais atbalsts!

Ja nepieciešama juridiska konsultācija, nevajag uzreiz meklēt dārgu juristu pakalpojumus – kvalitatīvas juridiskās konsultācijas, turklāt bez maksas sniedz arī Biznesa augstskolas Turība Juridiskās fakultātes studenti.

Jautājumu loks, ar kādiem iespējams vērsties pie topošajiem juristiem, ir ļoti plašs – līdzšinējā prakse liecina, ka cilvēki galvenokārt interesējas par problēmām, kas saistītas ar īpašumiem, laulības šķiršanu, kopmantas sadali, uzturlīdzekļu piedziņu un komercdarbību.

Bezmaksas konsultācijas ir abpusēji izdevīgas – cilvēkiem, kuriem nav iespēju algot juristus, tā ir iespēja saņemt juridisko palīdzību, savukārt studentiem iespēja papildināt praktisko pieredzi un nostiprināt teorētiskās zināšanas. Dažkārt jautājumi, ar kuriem vēršas pie studentiem, ir ļoti sarežģīti, tomēr studenti vienmēr atrod nepieciešamo informāciju, gan sazinoties ar tiesībsargājošajām iestādēm, gan pētot tiesību normas.

Konsultācijas sniedz Biznesa augstskolas Turība bakalaura studiju programmas “Tiesību zinātnes” studenti docētājas Valijas Ulmanes uzraudzībā.

Lai pieteiktos konsultācijai, sazinies ar mums!

VALIJA ULMANE
+371 67607726
valija.ulmane@turiba.lv
C315. kabinets

Konsultācijas: pēc individuālas vienošanās

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!