Priekšrocības

Atlaides un citas priekšrocības mācībām un atpūtai

Vienkoču parks

Vienkoču parks ir pastaigu un atpūtas parks pie Līgatnes upes, kurā izveidotas takas ar daudziem tematiskiem apskates un izziņas objektiem.
Parka daudzveidīgajās zonās izvietots Kokamatniecības muzejs, vēsturisku muižu un citu ēku maketi, koka skulptūras, etnogrāfiskas ēkas, vienkoču laivas, darvas ceplis. Šeit var apskatīt Latvijā pirmo smilšu maisu māju, iepazīties ar tās celtniecības procesu un rast iedvesmu zaļā dzīvesveida piekopšanai.
Parka teritorijā izveidotas atpūtas un piknika vietas, kas lieliski noderēs nesteidzīgai atpūtai gan ģimenes lokā, gan lielākā draugu kompānijā. Bērniem pieejams no koka veidots spēļlaukums. Vienkoču parkā būs interesanti gan pieaugušajiem, gan bērniem – vieta atpūtai un iedvesmai!

Strādājam katru dienu no plkst.10.00 līdz 18.00. Ziemā – līdz tumsai.
Līgatnes novads, "Vienkoči"
Papildu informācija: tel.: +371 29329065
info@vienkoci.lv

Atlaide: uzrādot Turības absolventa karti, saņem 20% atlaidi parka ieejas maksai
(ieejas maksas atlaide neattiecas uz ārpus standarta darba laika rīkotajiem pasākumiem).

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu