Priekšrocības

Atlaides un citas priekšrocības mācībām un atpūtai

SIA "Latvijas Grāmata"

Grāmatas, kancelejas preces:

Rīgā:
"Globuss Rīga"
Vadītāja Dace Garā
Dzirnavu iela 67, Rīga, LV-1011
Tālr.: 29289828
patollo@lgramata.lv
P.O.T.C.P.: 10.00–21.00
S.: 10.00–21.00
Sv.: 10.00–20.00

Gulbenē:
"Globuss Gulbene"
Vadītāja Liene Palmakovska
Ozolu iela 3b, Gulbene, LV-4401
Tālr.: 29554606
gulbene@lgramata.lv
P.O.T.C.P.: 9.00–18.00
S.: 9.00–14.00
Sv.: Brīvs

Valmierā:
"Globuss Valmiera”
Vadītāja Antra Nīgale
Fabrikas iela 2, Valmiera, LV-4201
Tālr. 26420795
valmiera@lgramata.lv
P.O.T.C.P.: 9.00–20.00
S.: 9.00–20.00
Sv.: 9.00–20.00

Bauskā:
"Globuss Bauska"
Vadītāja Sarmīte Grende
Pionieru iela 2, Bauska, LV-3901
Tālr.: 29554683
bauska@lgramata.lv
P.O.T.C.P.: 10.00–20.00
S.: 10.00–20.00
Sv.: 10.00–20.00

Dobelē:
"Globuss Dobele"
Vadītāja Irina Muzikante
Brīvības iela 30, Dobele, LV-3701
Tālr.: 29554196
dobele@lgramata.lv

P.O.T.C.P.: 9.00–21.00
S.: 9.00–21.00
Sv.: 9.00–20.00

Cēsīs:
"Globuss Cēsis"
Vadītāja Dana Sunepa
Raiņa iela 26/28, Cēsis, LV-4101
Tālr.: 29558415
cesis@lgramata.lv

P.O.T.C.P.: 9.00–19.00
S.: 9.00–18.00
Sv.: 11.00–16.00

Madonā:
"Globuss Madona"
Vadītāja Iveta Larionova
Saules iela 6, Madona, LV-4801
Tālr.: 20380636
madona@lgramata.lv

P.O.T.C.P.: 10.00–21.00
S.: 10.00–21.00
Sv.: 10.00–21.00

Jelgavā:
"Globuss Jelgava"
Vadītāja Elīna Staņa
Katoļu iela 18, Jelgava, LV-3001
Tālr.: 20384867
jelgava@lgramata.lv

P.O.T.C.P.: 9.00–21.00
S.: 9.00–21.00
Sv.: 9.00–21.00

Liepājā:
"Globuss Liepāja"
Vadītāja Linda Gulbe
K. Zāles laukums 8, Liepāja, LV-3401
Tālr.: 29559802
liepaja@lgramata.lv

P.O.T.C.P.: 10.00–21.00
S.: 10.00–21.00
Sv.: 10.00–21.00

Atlaide: uzrādot Turības absolventa karti, saņem 10% atlaidi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu