Priekšrocības

Atlaides un citas priekšrocības mācībām un atpūtai

Reaktors

Sporta kluba mērķis ir radīt klientiem draudzīgu un patīkamu vidi pilsētas steigā, kurā uz brīdi izrauties un padomāt tikai par sevi, savu ķermeni un emocionālo veselību, tādēļ sporta klubs ir izvietojis divās trenažieru zālēs gGym80 spēka trenažieri, kuri nodrošinās efektīvu treniņu. Un, lai Jūs nemulsina trenažieru daudzveidība, par to pielietojumu pastāstīs un nodemonstrēs kluba trenažieru zāles treneri. Sporta klubs trenažieru zāles apmeklētājiem ir sagatavojis un piedāvā bezmaksas treniņu programmas iesācējiem gan vīriešiem, gan sievietēm.

Reaktors piedāvā arī grupu nodarbības: TRX, Yoga, Pilates, Body Art un citas grupu nodarbības, kas notiek daudzfunkcionālā vingrošanas zālē, kas aprīkota ar speciālu, amortizējošu grīdas segumu, gaisa kondicionētājiem, mūzikas aparatūru un daudzveidīgai vingrošanai paredzētu inventāru (hanteles, stepa soli, gumijas espanderi, lielās Fit ball bumbas, TRX piekares sistēmas, bumbas Pilates nodarbībām u.c.

Kontakti:
Rīga, Toma iela 4
+371 67509210
reaktors@reaktors.lv
www.reaktors.lv

Darba laiks:
Darba dienās: 7.00–22.00
Sestdienās: 8.00–17.00
Svētdienās: 9.00–17.00

Atlaide: uzrādot Turības absolventa karti, saņem sekojošas atlaides:

Brīvā laika trenažieru zāles abonements (uz 30 dienām) – standarta cena 49 EUR ; Turības absolventa cena: 42,50 EUR.

Brīvā laika grupu nodarbību abonements (uz 30 dienām, ne vairāk kā divas grupu nodarbības pie viena apmeklējuma) – standarta cena 44 EUR; Turības absolventa cena: 38 EUR.

Brīvā laika trenažieru zāles un grupu nodarbību abonements (uz 30 dienām, ne vairāk kā divas grupu nodarbības pie viena apmeklējuma) – standarta cena 65 EUR ; Turības absolventa cena: 56,50 EUR.

10 reižu grupu nodarbību un trenažieru zāles apmeklējumam (jāizmanto 60 dienu laikā) – standarta cena 50 EUR; Turības absolventa cena: 43,50 EUR.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu