Priekšrocības

Atlaides un citas priekšrocības mācībām un atpūtai

Manaslecas.lv

Šobrīd Manaslecas.lv ir lielākais kontaktlēcu tirgotājs Latvijā. Ikdienā vairāk nekā 10 000 cilvēku ne tikai Latvijā, bet arī Anglijā, Spānijā, Zviedrijā, Īrijā uztic savas acis tieši mums. Lepojamies ar modernu, mūsdienīgu redzes aprūpes centru, ko esam nodēvējuši par Manaslecas.lv A’telpa. Te Tavas acis var ne vien atpūsties, bet arī tiks rūpīgi izmeklētas ar kvalitatīvāko redzes pārbaudes aparatūru, kāda vien ir atrodama Baltijas valstīs.

Mūs atradīsi arī modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”, radot Manaslecas.lv SPOT. Tā ir interneta veikala Manaslecas.lv radīta “tirdzniecības kapsula” ar mērķi apkalpot visus kontaktlēcu lietotājus. Kāpēc to dēvējam par “tirdzniecības kapsulu”? Jo vien 9 kvadrātmetru platībā esam atraduši vietu, lai katrs kontaktlēcu lietotājs te atrastu it visu nepieciešamo savu acu aprūpei – sākot no mitrinošajiem pilieniem līdz savām iecienītākajām kontaktlēcām. Manaslecas.lv SPOT nodrošina iespēju saņemt kontaktlēcas un tām piemērotus kopšanas līdzekļus uzreiz un uz vietas, netērējot laiku pasūtījumu veikšanai un gaidot tā piegādi.

Interneta veikals www.Manaslecas.lv, kā arī redzes centrs Manaslecas.lv A’telpa:

K. Valdemāra iela 37, Rīga, LV-1010 (ieeja caur optikas salonu “Outlet Optika”)
Tālr.: 20211202 E-pasts: info@manaslecas.lv

Manaslecas.lv SPOT Rīga Plaza (pie Milānas ieejas):
Mūkusalas iela 71, Rīga, LV-1004
Tālr.: 66902205
E-pasts: spotrigaplaza@manaslecas.lv

Manaslecas.lv SPOT Stockmann (2. stāvā):
13. janvāra iela 8, Rīga, LV-1050
Tālr.: 66902203
E-pasts: spotstockmann@manaslecas.lv

Atlaides:

11% atlaide kontaktlēcām un kontaktlēcu aksesuāriem, veicot pasūtījumu www.manaslecas.lv un ievadot atlaižu kodu TURIBA, vai veicot pirkumu uz vietas Manaslecas.lv un uzrādot Turības Absolventa karti. Atlaide nesummējas ar jau esošām atlaidēm internetveikalā;

15 EUR atlaide RayBan saulesbriļļu iegādei, veicot pirkumu https://www.manaslecas.lv/lv/ray-ban-saulesbrilles/ un ievadot atlaižu kodu SBTURIBA vai veicot pirkumu uz vietas Manaslecas.lv un uzrādot Turības Absolventa karti;

50% atlaide redzes pārbaudei, iesācēja komplektam un citiem redzes pārbaudes pakalpojumiem, piesakoties Manaslecas.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu