Priekšrocības

Atlaides un citas priekšrocības mācībām un atpūtai

Galvas rotu gatavošanas meistarklases ''Kroņu Darbnīcas''

''Kroņu Darbnīcas'' ir radoši pasākumi, kuru laikā, izmantojot 4 dažādas tehnikas (izvēloties sev tīkamāko), tiek izgatavotas debešķīgas, greznas un valkājamas galvas rotas, sākot no diadēmām un līgavu sprādzītēm līdz ziedu vainagiem un citiem aksesuāriem. Darbnīcās var piedalīties bez priekšzināšanām jebkurā vecumā, t.sk. arī bērni no 7 gadu vecuma. Darbnīcas norisinās vidēji 2 reizes mēnesī, kā arī tās iespējams pasūtīt kā slēgtos pasākumus dzimšanas dienu svinībām, vecmeitu ballītēm un citiem pasākumiem Rīgā un ārpus Rīgas.

Atlaide Turības absolventiem: 10% atlaide dalībai ''Kroņu darbnīcas'' organizētajās kroņu gatavošanas meistarklasēs. Atlaide summējas ar citām pasākumam piedāvātajām atlaidēm.

E-pasts: kronudarbnicas@gmail.com

Mob. tālrunis: +371 26141465

https://kronudarbnicas.wixsite.com/kronudarbnicas

www.facebook.com/KronuDarbnicas

www.instagram.com/kronudarbnicas

Adrese: pasākuma norises vietu skatīt katram konkrētajam pasākumam atsevišķi.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu