Priekšrocības

Atlaides un citas priekšrocības mācībām un atpūtai

Albumi.lv

Albumi.lv piedāvā mūsu mājas lapā www.albumi.lv izveidot personīgas dažāda veida fotogrāmatas, fotožurnālus, foto kartiņas un foto kalendārus ar savām mīļākajām fotogrāfijām. Visa produkcija ir pieejama dažādos izmēros. Produktu klāsts tiek papildināts, kā arī piedāvātas arvien jaunas iespējas, lai atvieglotu klientiem pasūtījuma izveides procesu. Ir pieejamas dažādas dizaina un tehniskās iespējas, lai izveidotu savu oriģinālo pasūtījumu!

+371 264 78 683
albumi@albumi.lv

Seko mums Facebook!

Atlaide: veikalā uzrādot absolventa karti vai internetveikalā ievadot atlaižu kodu "Absolvents_Turiba", saņem 10% visiem produktiem! Pasūtot vairāk nekā 10 vienādus eksemplārus un uzrādot Turības absolventa karti vai ievadot atlaižu kodu, saņem 50% atlaidi!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu