Studijas>Fakultātes>Uzņēmējdarbības vadības fakultāte >Studiju programmas>Profesionālā maģistra studiju programmas>MBA Veselības un aprūpes iestāžu vadītājiem

Uzņēmējdarbības vadība veselības un aprūpes iestāžu vadītājiem


UZŅĒMĒJDARBĪBAS VADĪBA VESELĪBAS UN APRŪPES IESTĀŽU VADĪTĀJIEM 

 

GRĀDS: Profesionālā maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā (MBA)

KVALIFIKĀCIJA: Uzņēmumu un iestāžu vadītājs

STUDIJU ILGUMS: 2 gadi pilna laika studijās vakarā

PRAKSE: Vadošajos nozares uzņēmumos veselības aprūpes jomā

SERTIFIKĀTS: Biznesa augstskolas Turība izdots izglītības sertifikāts par programmas ietvaros apgūtiem kursiem veselības un aprūpes iestāžu vadībā

PRASMES

Apgūsi prasmes novērtēt pārmaiņu procesu vadību, izmantojot prognozēšanas metodes. Izmantojot inovāciju vadības sistēmas, Tu apgūsi metodes, kā ilgtermiņā veiksmīgi vadīt vai veidot pašam savu uzņēmumu. Apgūsi nozares studiju kursus veselības un farmācijas biznesa vadībā.

KARJERA

  • Iegūtās zināšanas palīdzēs Tev kļūt par augstākā līmeņa vadītāju vai sava biznesa vadītāju, kas pārzina jaunākos sasniegumus un tendences ne tikai biznesa vadībā, bet arī veselības un aprūpes iestāžu vadībā;
  • Iegūtās zināšanas sniegs iespēju darba prasmes izmantot praksē kādā no nozares uzņēmumiem, veicot ar veselības vadības jomu saistītu projektu realizāciju.

PROGRAMMAS PRIEKŠROCĪBAS:

  • Zināšanas savas uzņēmējdarbības veidošanai
  • Veselības aprūpes biznesā pieredzējuši pasniedzēji


„Programmā gatavojam vadītājus – profesionāļus savā jomā, kuri spēj padziļināti izprast ne vien veselības aprūpes nozares prasības, bet arī izvērtēt iespējamos riskus un saredzēt nākotnes attīstības scenārijus. Tie ir mūsdienu veselības aprūpes iestāžu vadītāji un speciālisti, kuri ir soli priekšā notikumiem,” stāsta Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības fakultātes dekāne Zane Driņķe.


MŪSDIENĪGAS ZINĀŠANAS

Studijas sniedz plašas zināšanas, tostarp procesu vadībā, koučingā, organizācijas psiholoģijā, kā arī konfliktu risināšanā un mediācijā. Mācību procesā tiek apgūti arī nozares studiju kursi veselības un farmācijas biznesa vadībā un metodes, kā ilgtermiņā veiksmīgi vadīt vai veidot pašam savu uzņēmumu.

„Turības starptautiski akreditētā MBA programma ir orientēta uz veselības aprūpes nozari, sniedz iespēju veidot veiksmīgu karjeru Latvijas un starptautiskajās veselības aprūpes iestādēs vai atvērt savu uzņēmumu nozarē, tāpec uzlūkojama kā augsti vērtējama izaugsmes perspektīva veselības sistēmas pārraudzības un vadības kvalitātei,” uzsver Ilze Neparte.


DOCĒTĀJI - JOMAS EKSPERTI

Profesionālā maģistra programmā studiju kursus lasa pasniedzēji, kas ir vadošie nozaru profesionāļi. To vidū ir, piemēram, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas klīniskā farmaceite Inese Sviestiņa, kura pasniedz farmācijas biznesa vadību, Veselības inspekcijas Stratēģiskās plānošanas un attīstības departamenta nodaļas vadītāja Evija Palčeja, kura padziļināti iepazīstina ar veselības aprūpes kvalitātes vadību. Alīda Vāne – Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības valdes locekle, vadīs kursus Veselības aprūpes finansēšana un Veselības aprūpes vadība. Bet kā vieslektore ar  savām zināšanām dalīsies  Ilze Decker – ārste, Uelzen privātprakses īpašniece.

###TAB-HOLDER###

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Komercdarbības katedru, 
rakstot uz e-pastu kdk@turiba.lv vai zvanot - 67618746.

 

Studiju programma ir akreditēta. Saskaņā ar Augstskolu likuma 
grozījumiem visas šī virziena akreditētās studiju programmas 
akreditētas līdz 2020. gadam.

Nodarbību saraksts