Studijas>Fakultātes>Uzņēmējdarbības vadības fakultāte

Par fakultātiBakalaura studiju programma “Uzņēmējdarbības vadība” darba devēju novērtējumā ir viena no 10 labākajām studiju programmām Latvijā. Jau vairākus gadus pēc kārtas tā ir arī viena no populārākajām studiju programmām gan vietējo, gan ārvalstu studentu vidū. Programmas ietvaros iespējams apgūt tādus studiju kursus kā “Makroekonomika”, “Mikroekonomika”, “Stratēģiskā vadība”, “Personāla vadība”, “Koučings” u.c.

 

 

 

Vieta Tavam pirmajam uzņēmumam jau studiju laikā vai iespēja esošā uzņēmuma attīstībai pieredzējušu uzņēmēju vadībā. Viens no Biznesa augstskolas Turība mērķiem ir sniegt studentiem un absolventiem iespējas viņu biznesa ideju realizēšanai. Kopš 2006. gada augstskolā darbojas Turības Biznesa inkubators, kurā ir viss nepieciešamais, lai nonāktu no idejas līdz pat veiksmīgai biznesa attīstībai.

 

 

Bakalaura programmas “Sabiedriskās attiecības”, “Žurnālistika un mediji”, “Starptautiskā komunikācijas vadība”, kā arī maģistra programma “Sabiedriskās attiecības”  ir durvis uz augošu nozari. Studiju ietvaros paredzēta arī prakse vadošajos medijos (Diena, Latvijas Radio, Latvijas Televīzija, izdevniecība Rīgas Viļņi, izdevniecība Santa, Rīga TV 24, radio Capital FM, LETA u.c.).

 

 

Visas studiju programmas tiek pilnveidotas, vadoties pēc darba tirgus un dažādu nozaru attīstības tendencēm, kā arī uzklausot darba devēju un pieredzējušu uzņēmēju ieteikumus. Viena no jaunākajām studiju programmām, kas ātri guvusi lielu pieprasījumu, ir maģistra studiju programma “Biznesa psiholoģija un cilvēkresursu vadība uzņēmējdarbībā”. 

 

 

 

Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultāte īsteno gan 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmas, gan arī bakalaura, maģistra un doktora līmeņa studiju programmas. Iepazīsties ar studiju programmu piedāvājumu un izvēlies sev piemērotāko. Studē lielākajā privātajā augstskolā Baltijā!

  

____________________________________________________________________________________________

Studijas ārvalstīs

Turības Biznesa inkubators

###TAB-HOLDER###


  

Lai ietaupītu savu laiku, pirms dodies uz augstskolu iesniegt dokumentus un slēgt studiju līgumu, aizpildi elektronisko reģistrācijas anketu.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar fakultāti, zvanot pa tālr. 67607660 vai rakstot uz e-pastu uvf@turiba.lv!

Nodarbību saraksts