Studijas>Fakultātes>Starptautiskā tūrisma fakultāte>Tūrisma pētniecības centrs

Tūrisma pētniecības centrs

Starptautiskā tūrisma fakultāte piedāvā studentiem pilnveidot savas prasmes un darboties Biznesa augstskolas Turība Tūrisma pētniecības centrā, kas ir vienīgais šāda veida centrs Baltijā. Centrs regulāri vienkopus pulcē mācībspēkus un studējošos, lai aktivizētu zinātniskos un lietišķos pētījumus tūrisma un viesmīlības nozarē, kā arī veicinātu studējošo kompetenci tūrisma nozares tirgū. Semināri, vieslektoru lekcijas, sadarbība ar valsts institūcijām, lielākajiem nozaru uzņēmumiem un ar tūrisma nozari saistīti biznesa sektora pētījumi ir ikdiena, ko piedāvā Tūrisma pētniecības centrs.

Centra mērķis ir aktivizēt zinātniskos un lietišķos pētījumus tūrisma un viesmīlības nozarē, veicināt studējošo iesaisti regulāros pētījumos un attīstīt centra darbībā iesaistīto studējošo un docētāju zinātniskās un profesionālās kompetences.

„Patlaban studenti var iesaistīties vairākos pasniedzēju vadītos pētniecības projektos, kā arī piedalīties rīkotajās nozares diskusijās, tiekoties ar nozares profesionāļiem un apmeklēt citus centra organizētos pasākumus. Tūrisma pētījumu centra viens no uzdevumiem ir veidot ciešāku sadarbību starp tūrisma uzņēmējiem un studentiem tieši pētniecības jomā. Pilnveidojot studentu pētnieciskās iemaņas vienlaicīgi mēs vēlamies veikt nozarei nozīmīgus pētījumus, jo abas puses šādā situācijā būtu ieguvējas. Uzņēmēji tā ir iespēja iegūt pētījumu rezultātus par aktuāliem, tiem interesējošiem jautājumiem, savukārt studenti padziļinātu savas zināšanas par kādu tēmu, kā arī izprastu aktuālo tirgus situāciju,” skaidro centra vadītājs Ēriks Lingebērziņš.

Vairāk par Tūrisma pētniecības centra vadītāju uzzini ŠEIT.

Vairāk par Tūrisma pētniecības centra aktivitātēm uzzini ŠEIT.

Jautājumu gadījumā var sazināties, rakstot uz e-pastu: tourism.research@turiba.lv

Nodarbību saraksts