Studijas>Fakultātes>Starptautiskā tūrisma fakultāte>StartUp hotel

StartUp hotel

Starptautiskā tūrisma fakultātes mācību telpa StartUp hotel ir daudzfunkcionāla, mājīga, ērta un interesanta studiju vide, kas pietuvināta reāliem tūrisma pakalpojumu sniegšanas apstākļiem un kur topošie tūrisma un viesmīlības speciālisti paralēli studijām savas prasmes pilnveido praktiski.

Mācību telpa ir veidota kā restorāna, viesnīcas numuriņa un recepcijas prototips, tāpēc šeit studenti var savas zināšanas pārbaudīt, izspēlējot viesu uzņemšanu un reģistrāciju viesnīcā, praktiski apgūstot galdu klāšanas un ēdināšanas servisa nianses, iekārtojot un nodrošinot nakšņošanu viesnīcas numurā atbilstoši starptautiskajiem standartiem un prasībām.

Šeit topošie nozares speciālisti ne tikai darbojas praktiski, bet arī piedalās dažādās diskusijās un konferencēs, tādējādi gūstot gan jaunas iemaņas, gan idejas saviem turpmākajiem mērķiem un biznesam.

###GALLERY-HOLDER###

 

StartUp hotel tapis, augstskolai sadarbojoties ar nozares uzņēmumiem un augstskolas tūrisma un viesmīlības studiju programmu absolventiem, kuri sarūpējuši gan mēbeles un interjera priekšmetus, gan galda piederumus, gan gultas veļu un citus restorānu un viesnīcu tekstila aksesuārus.

Lielu paldies par atbalstu mācību telpas tapšanā augstskola teic viesnīcai „Radi un draugi” un personīgi augstskolas absolventei Margaritai Platacei, uzņēmumam Aviro un personīgi augstskolas absolventei Vinetai Circenei.

Biznesa augstskolas Turība lektore, MBA Brigita Puriņa:
StartUp hotel restorānā viesmīlības studenti mācās praksē pielietot Ēdināšanas uzņēmumu vadības un servisa lekcijās apgūtās teorētiskās zināšanas. Praktisko nodarbību laikā topošie profesionāļi apgūst un nostiprina viesu apkalpošanai nepieciešamās praktiskās iemaņas, atbilstoši ēdienkartei un apkalpošanas veidam mācās izvēlēties piemērotus galda klājumus un piederumus, glāzes un traukus, un saklāt galdus. Izspēlējot lomu spēles un iejūtoties gan viesu, gan viesmīļa lomā, studentiem ir iespēja iejusties reālās profesionālās dzīves situācijās restorānā”. 

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes lektore Ruta Žvals:
„Mācību telpā StartUp hotel topošie viesmīlības speciālisti iepazīstās ar viesnīcas numura aprīkojumu un, ievērojot procedūru secību un norisi, apgūst prasmi uzkopt viesnīcas numuru atbilstoši higiēnas un estētikas prasībām. Profesionālas iemaņas un augsta līmeņa standartu ievērošana viesnīcu numuru uzkopšanā ir  viens no iemesliem, kāpēc viesnīcas apmeklētāji atgriežas vēl un vēl.”  

Nodarbību saraksts