Studijas>Fakultātes>Starptautiskā tūrisma fakultāte>Praktiska studiju vide

Daudzfunkcionālās mācību telpas

      

Starptautiskā tūrisma fakultāte saviem studentiem piedāvā iespēju pielietot teorētiskās zināšanas praktiski, darbojoties īpaši veidotās daudzfunkcionālās mācību telpās - StartUp hotel, StartUp Agency un Event Laboratory.


STARTUP HOTEL

Mācību telpa StartUp hotel ir daudzfunkcionāla, mājīga, ērta un interesanta studiju vide, kas pietuvināta reāliem tūrisma pakalpojumu sniegšanas apstākļiem un kur topošie tūrisma un viesmīlības speciālisti paralēli studijām savas prasmes pilnveido praktiski.

Mācību telpa ir veidota kā restorāna, viesnīcas numuriņa un recepcijas prototips, tāpēc šeit studenti var savas zināšanas pārbaudīt, izspēlējot viesu uzņemšanu un reģistrāciju viesnīcā, praktiski apgūstot galdu klāšanas un ēdināšanas servisa nianses, iekārtojot un nodrošinot nakšņošanu viesnīcas numurā atbilstoši starptautiskajiem standartiem un prasībām.

Šeit topošie nozares speciālisti ne tikai darbojas praktiski, bet arī piedalās dažādās diskusijās un konferencēs, tādējādi gūstot gan jaunas iemaņas, gan idejas saviem turpmākajiem mērķiem un biznesam.

StartUp hotel tapis, augstskolai sadarbojoties ar nozares uzņēmumiem un augstskolas tūrisma un viesmīlības studiju programmu absolventiem, kuri sarūpējuši gan mēbeles un interjera priekšmetus, gan galda piederumus, gan gultas veļu un citus restorānu un viesnīcu tekstila aksesuārus.

Lielu paldies par atbalstu mācību telpas tapšanā augstskola teic viesnīcai „Radi un draugi” un personīgi augstskolas absolventei Margaritai Platacei, uzņēmumam Aviro un personīgi augstskolas absolventei Vinetai Circenei.

STARTUP AGENCY

2017. gadā Biznesa augstskolā Turība tika atklāta Starptautiskā tūrisma fakultātes daudzfunkcionālā mācību telpa StartUp Agency, kas studentiem ļauj studiju laikā iegūtās zināšanas pielietot praktiski.

Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis: ”Daudzfunkcionālā mācību telpa, kas veidota kā tūrisma aģentūra, ir lieliska vieta topošajiem tūrisma nozares speciālistiem, kurā tie var ne tikai izmēģināt savas augstskolā gūtās prasmes praktiski, bet arī piedalīties dažādās diskusijās un semināros par nozari. Šādām mācību telpām ir jābūt un šī nav pirmā, noteikti arī ne pēdējā praktiskā mācību telpa augstskolā.”

EVENT LABORATORY

Lai pasākumu vadības studentu studiju procesu padarītu radošāku un aizraujošāku, 2018. gada nogalē atklāta mācību telpa Event Laboratory.

 

  

Nodarbību saraksts