Studijas>Fakultātes>Starptautiskā tūrisma fakultāte>Pilnveides kursi gidiem

Pilnveides kursi gidiem

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte piedāvā studiju kursus akreditētā augstākās izglītības studiju programmā, tūristu gidu apmācībai un kvalifikācijas celšanai. Pieejami sekojoši kursi:

  • Aktuālais Rīgā un gidu darbībā  - studiju kurss pieredzējušiem gidiem 2 kredītpunktu (80 stundu) apjomā;
  • Gidu darbs - studiju kurss topošajiem gidiem 4 kredītpunktu (160 stundu) apjomā.

Kursu ietvaros liela uzmanība tiks pievērsta inovatīviem Rīgas kā tūrisma galamērķa aspektiem, tai skaitā gastronomiskā tūrisma piedāvājumam un tā iesaistei tūrisma produktos un jaunajai arhitektūrai un tās interpretācijas iespējām Rīgas viesiem. Studiju kursā tiks apskatītas Latvijas ārpolitikas un ekonomikas aktualitātes, kas noteikti noderēs darbā ar dažādu valstu un kultūru tūristiem. 

Lektoru vidū būs tādi pieredzējuši tūrisma nozares speciālisti, kā Brigita Rozenbrika (koncertaģentūras FBI direktore un Biznesa augstskolas Turība lektore), Ēriks Lingebērziņš (Biznesa augstskolas Turība docētājs un Tūrisma pētniecības centra vadītājs), Jānis Jenzis (vairāku restorānu īpašnieks) un citi.

Apgūstot studiju kursu, un nokārtojot gala darbu, kursu dalībnieki saņems sertifikātu, kā arī kredītpunktus, kas var noderēt turpmākās studijās kādā no Latvijas vai Eiropas augstskolām.

Nākamie kursi pieredzējušiem gidiem sāksies 2019. gada 4. novembrī, bet topošajiem gidiem - 2020. gada 14. janvārī.

Papildus informācija: Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātē (Graudu iela 68, C 317. kabinets), rakstot e-pastu uz  stf@turiba.lv vai zvanot - 67619693

Nodarbību saraksts