Studijas>Fakultātes>Starptautiskā tūrisma fakultāte>Par fakultāti

Par fakultātiBiznesa augstskolas Turība profesionālās studijas, kas sniedz iespēju iegūt pieredzi katrā studiju gadā kalpo par pamatu tam, ka 97% augstskolas absolventu ir nodarbināti. Darba devēji augstu novērtē praktisko pieredzi un zināšanas. 2018. gada Biznesa augstskolas Turība absolventu aptaujas dati liecina, ka augstskolas absolventi spēj ne tikai veiksmīgi atrast darbu, bet visbiežāk strādā tieši izvēlētajā profesijā, kā arī sekmīgi veido savu uzņēmējdarbību vai ieņem vadošus amatus.

 

Ik gadu iegūtās zināšanas starptautiskā praksē pārbauda aptuveni 200 studentu, praktizējoties restorānos, ceļojumu aģentūrās un viesnīcās Grieķijā, Šveicē, Kiprā, Spānijā, ASV, Itālijā, Francijā un citur. Laiks, kas tiek pavadīts praksē, kļūst neatsverams ne tikai no pieredzes perspektīvas, bet arī kļūst par svarīgu punktu topošā speciālista CV. Prakse Latvijas vai ārzemju tūrisma un viesmīlības nozares vai pasākumu organizēšanas uzņēmumos visos studiju gados.

 

Bakalaura studiju programmai “Tūrisma un viesmīlības uzņēmumu vadība” un maģistra studiju programmai “Tūrisma stratēģiskā vadība” piešķirta prestižās ANO Pasaules tūrisma organizācijas (UNWTO – UN World Tourism Organization) TedQual  akreditācija uz maksimālo laiku – četriem gadiem, līdz 2022. gadam

 

 

 

 

“Pasākumu producēšana un vadība” – bakalaura studiju programma radošajiem un uzņēmīgajiem ar iespēju jau 1. studiju gadā piedalīties vērienīgu pasākumu organizēšanā.

 

 

 

 

Studējot neklātienē un vakaros ir iespējams iegūt pilnvērtīgu augstāko izglītību. Atšķirības ir studiju norises laikos. Vakara nodaļas studentiem lekcijas notiek darba dienu vakaros un neklātienes studentiem – katru otro piektdienas vakaru un sestdienu. Neklātienes studentiem klātienes lekciju skaits ir mazāks – tās notiek katru otro piektdienu vakaros un sestdienās. Studijas neklātienē un vakaros ir īpaši piemērotas strādājošiem cilvēkiem. Neklātienes studijas iecienījuši Turības studenti no reģioniem – mācības ērti apmeklēt reizi divās nedēļās.

 

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte īsteno gan 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmu, gan arī bakalaura, un maģistra līmeņa studiju programmas. Iepazīsties ar studiju programmu piedāvājumu un izvēlies sev piemērotāko. Studē lielākajā privātajā augstskolā Baltijā!

  

____________________________________________________________________________________________

Daudzfunkcionālas mācību telpas

ANO PTO TedQual akreditācija

Prakse ārvalstīs

Sadarbība ar AHLEI

###TAB-HOLDER###


  

Lai ietaupītu savu laiku, pirms dodies uz augstskolu iesniegt dokumentus un slēgt studiju līgumu, aizpildi elektronisko reģistrācijas anketu.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar fakultāti, zvanot pa tālr. 67619693 vai rakstot uz e-pastu stf@turiba.lv.
____________________________________________________________________________________________

PASAULES TŪRISMA ĒTIKAS KODEKSS

Nodarbību saraksts