Sadarbība>Izdevniecība

Par izdevniecību

Izdevniecība

Biznesa augstskolas Turība Izdevniecība izveidota 1997. gadā. Izdevniecības izdotās grāmatas iemantojušas plašu popularitāti visdažādāko lasītāju lokā. Tās izmanto gan Turības, gan citu augstskolu studenti, vidējo profesionālo mācību iestāžu un vidusskolu audzēkņi ar padziļinātu uzņēmējdarbības teorijas apguvi, uzņēmēji un citi interesenti.

Autori

Grāmatu autori ir Biznesa augstskolas Turība pasniedzēji, kā arī augsti kvalificēti nozaru speciālisti no dažādiem uzņēmumiem un valsts institūcijām, tostarp uzņēmējdarbības, tūrisma, sabiedrisko attiecību un jurisprudences eksperti no ārvalstīm.

Izdevumi

Kopš 1997. gada Biznesa augstskolas Turība izdevniecība laidusi klajā izdevumus šādās sērijās: Uzņēmējdarbības bibliotēka, Banku zinību bibliotēka, Tiesību zinātņu bibliotēka, Datorzinību bibliotēka, Viesmīlības un tūrisma bibliotēka, Sabiedrisko attiecību bibliotēka.

Sākot no 2008. gada izdevniecība izdod arī vietējo un tulkoto daiļliteratūru.

Kur iegādāties?

Grāmatas var nopirkt visās lielākajās Rīgas un Latvijas rajonu grāmatnīcās vai Biznesa augstskolas Turība Bibliotēkā.

Vairumtirdzniecībai - Biznesa augstskolas Turība Izdevniecībā Graudu ielā 68, Rīgā, LV-1058, 124A. kabinets, C korpuss (ieeja caur Bibliotēku vai no Turības otras puses)

 

Izdevniecības vadītāja
Daiga Rugāja
Tālr. uzziņām 67623521, 29157200
Fakss 67619152
E-pasts: izdevnieciba@turiba.lv

 

Nodarbību saraksts